Menu

Spacer a choroba

Hej Kochane i Kochani(kwiatek) Wiem, że w trakcie brania antybiotyku nie należy wychodzić nawet na krótkie spacery. A jak to jest, gdy się bierze tylko przeciwwirusowe leki? Monika już jest prawie zdrowa (jedynie jeszcze kupki rozwolnione robi), ale została jeszcze tabletka Groprinosinu na jutro. Mogę z nią wyjść dzisiaj(oczywiście jak przestanie sypać śnieg(grins)) na krótko, czy jeszcze wstrzymać się ten jeden dzień? Z góry wielkie dzięki(prezent)

Magdzik
 639  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem spacer leki przeciwwirusowe choroba

Odpowiedzi

xkasiulax
zostałabym w domu....lepiej''dmuchać niż potem ....chuchać '(awve) u nas dziś dość,że prószy cały czas,to jeszcze jest nie miły wiatr
Mysiaa
Powiem Ci tak...Dawid też jest na Groprinosinie teraz i lekarka powiedziała ,że na krótko można wyjść z dzieckiem(pod warunkiem ,że nie wieje i nie ma Dużego mrozu).Wydaje mi się , ze jak ją ciepło ubierzesz to możesz z nia na chwilkę wyjść(kwiatek)
Magdzik
Byłyśmy w u lekarza w środę i powiedziała, żeby kilka dni zostać w domu. Dziś już 5. dzień, to chyba wystarczy(grins) Ale @xkasiulax mówi, że wieje, a mieszkamy w tym samym regionie, to chyba jeden dzień mnie nie zbawi(grins) W każdym razie dziękuję za odpowiedzi(kwiatek)(kwiatek)
clyde22
My wyskoczyliśmy chyba od czwartego dnia... Było ciepło jak na ostatnie dni. I bierzemy co innego niż Monia...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.