Menu

spacer po gorączce

Mój 2letni synek miał w nocy gorączkę nie wiem ile dokładnie, bo udało mi się zmierzyć jakimś cudem do 38.4 ale możliwe że było więcej, podałam mu Panadol i gorączka mu dość szybko spadła, dziś od rana nie ma temperatury, a zrobiła się nam piękna pogoda i zastanawiam się, czy jeśli gorączka nie wróci to czy mogę wyjść z nim na spacer, bo jak wróci to wiadomo uziemienie w domu

Wyjść na spacer??

ulenka091987
 973  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie spacer gorączka

Odpowiedzi

mala21
ja to jestem panikarz, i bym nie poszła raczej
Agnieshka76
Myślę że jak nie ma innych niepokojących objawów to możesz spokojnie wyjść.
JUSTYS
ja też bym poszła na spacer
ADAMSKA98
moj mial zapalenie ucha w tym grączkie jak mu zbilam to wyszlam na dwor i potem az do nocy miałam spokoj tylko założylam grubsza czapeczkie na glowkie

możesz wyiści
monilajsa
Nasz pediatra zawsze mówi, że z gorączką nie można wychodzić na dwór, za to z katarem można. A twój mały nie ma gorączki to idzcie na spacerek.
KlaudynaK
Jeśli dziecko nie ma gorączki, a jest na przykład przeziębione to wyjście na spacer jest jak najbardziej wskazane! Wiadomo, że dziecko nie może się wściekać. Ale choroba szybciej mija jak dziecko się przewietrzy niż jak siedzi murem w domu! Jeśli dostanie gorączki to siedzimy w domu - bo dziecko się męczy.
ulenka091987
ja to mam mieszane uczucia co do wyjścia :) jakby był jedynakiem to pewnie posiedziałabym w domu, a że jest ich dwóch to troche szkoda mi ich w domu trzymać, zwłaszcza, że pogoda się zrobiła i niewiadomo co będzie jutro przy tej zmienności pogody, dobrze że mogę się was poradzić, co wy na ten temat myślicie(kwiatek)(kwiatek)
xkasiulax
ja po gorączce,dziś bym odpuściła sobie spacer (prezent)
betty
ja bym nie poszła...
daryjka87poznan
Ja bym dała sobie luz z dzisiejszym spacerem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.