Menu

spacer w czasie wiatru

mamunie czy wychodzicie z dziecmi na dwor jak wieje taki wiatr jak dzis?(krejzolka) bo tesciowa mi kaze chodzic codziennie, ale ja dzis nie wyszłam boje sie ze przewieja mi niunie tym bardziej za ma katarek(wow) wogóle uwazam ze ta pogoda jest fałszywa jak tylko wychodze z malutka to na drugi dzien ma katar lub kaszel z drugiej strony siedziec tak cała jesien i zime w domu to oszalec idzie wiec juz sama nie wiem (pout)

martulcia18
 922  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie spacer dziecko

Odpowiedzi

Magdzik
Ja dziś wyszłam, bo sobie myślę "przecież pójdziemy tylko o sklepu i z powrotem, na drugą stronę ulicy się przewietrzyć". I żałuję, że wyszłam, bo dzisiaj to akurat mogłam sobie darować...(pout)
sque
no jak jest taki wiatr jak dziś to nie wychodzę, bo mała taż ma zaraz katarek, a tak to wychodzę chociaż na chwilę.
Magdzik
*do sklepu(grins)
Anna81
ja wychodze w każdą pogode ale dziś postanowiłam zostać właśnie ze względu że jest silny wiatr a mała jest jakaś taka dziwna i boje się żeby co nie złapała
kina
ja ze swoim malym wychodze jak jest wiatr,mroz .... i prawie nigdy nie choruje,ja bym wyszla z nia chociaz na troszke,ale to Twoja decyzja
MamaMateuszka
Ja wychodzę codzienne, nasza pani doktor powiedziała, że dla dziecka najlepiej jest wychodzić w każdą pogodę chociaż na 5-10minut ale codziennie. My się stosujemy i małemu nic nie jest. Wychodzimy nawet jak pada, spacerujemy wtedy na tarasie bo jest pod dachem. Moja sąsiadka też wychodzi codziennie, jak pada mają folię na wózek. My musimy dopiero zakupić(grins)
Brygidka82
jak jest taki wiatr jak dziś to nie wychodzę, bo mój mały nie lubi takiego wiatru zaraz marudzi
rozowa82
po pierwsz teściowa nie moze ci nic kazać!!!! skoro uwazasz ze nie powinnas wychodzic to nie wydchodź, dzisaij rzeczywiscie wieje jak w kieleckim (tak mowi moj wuja:) normalnie głowy urywa(grins)
corcia
ja wychodze codziennie, siedze z małą w domciu tylko wtedy jak wieje tak jak dziś albo pada
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.