Menu

Spacerki :)

Gdzie najchętniej wędrujecie ze swoimi Brzdącami?
U nas jest różnie... Czasami idziemy na plac zabaw, na łąką, do lasu, czasem niestety ograniczamy się do gonitwy po sklepach :( Synek- po mamusi- kocha spacerki na łonie natury. Opowiadam mu o zwierzątkach, szukamy grzybków, odwiedzamy paśniki... Szaleństwa z kolegami z podwórka to oczywiście również ogromna frajda :)
A jak jest u Was? Gdzie Wasze pociechy bawią się najlepiej?

amalka
 502  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport spacer

Odpowiedzi

domka
Moja zdecydowanie tam gdzie jest dużo dzieci , czyli plac zabaw(grins)
Nula139
Plac zabaw,park.
cela
Z racji tego, że mieszkamy na wsi, to dzieciaki większość czasu spędzają na podwórku. Mają dużo miejsca do zabawy, piaskownicę, w lecie basen i namiot... Od czasu to czasu starsze rodzeństwo zabiera maluchy na nowy, wypasiony plac zabaw przy szkole podstawowej... Ale najbardziej moje dzieci lubią wycieczki rowerowe, w przyczepce. Mogłyby tak godzinami jeździć i nie marudzić, nie raz zdarzyło się, że zasnęły w czasie jazdy(krejzolka)(krejzolka)
madusia
my przewaznie chodzimy na place zabaw albo chodzimy ogladac pociagi autobusy,do parku,do sklepow-roznie
euphoria29
Moja córka też uwielbia spacery,im dłuższe tym lepiej(grins) Chodzimy do parku karmić kaczki,do lasu podziwiać przyrodę,plac zabaw to podstawa,często jeździmy nad ocean bo mamy blisko więc spacerujemy po plaży,budujemy zamki,robimy babki z piasku,mamy ogródek a w nim wszystkie akcesoria typu huśtawka,basen,ślizgawka itp.więc też korzystamy codziennie.(prezent)
daryjka87poznan
Roznie, park, plac zabaw sklepy rowniez.
wiolunia
Najcześciej to piaskownica koło domu,plac zabaw i spacer do babci;)
tymianek
(kwiatek) najczęściej na plac zabaw, ale równiez do sklepu kupić to co się skończyło, no a w weekendy na działeczkę - oby jeszcze było kilka ładnych weekendów(grins)
xkasiulax
Park,plac zabaw.......
xkasiulax
Sklepy,oczywiście(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.