Menu

spacerówka

Hej mamuśki (awve) mam problem moja córeczka niechce siedzieć w spacerówce. Jak idziemy gdzieś na spacer albo do sklepu to musi ktoś iść z nami bo Maja niechce siedzieć niewiem dlaczego... Ma już 10 miesięcy i waży coraz więcej. Woże ze sobą grzechotki i różen zabawki żeby ją zaciekawić, ale to i tak nic nie zmienia. Niewiem już co mam zrobić, może Wy macie jakieś pomysły. (awve)

iwona1985
 753  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dziecko spacerówka

Odpowiedzi

Kordelia
No kochana, ja mam 10miesięcznego synka i identyczny problem. A jak mu daje jakąś zabawkę, żeby się zajął to ją zaraz wyrzuca i cały czas wstaje w wózku, chyba,że akurat uśnie,to jedynie wtedy jest spokój. Też chętnie posłucham porad(kwiatek) :)
aga24
no dziewczyny mój mały jak miał tyle miesiecy to też nie chciał siedzieć w wózku(placze) A teraz ma 3 lata i nie chce chodzić tylko jeżdzić w wózku myślę ze to wszystkie dzieci tak mają (krejzolka)(krejzolka)
justys2529
Mam identyczny problem ze swoja 11 miesieczna coreczka:((placze) a jest juz co nosic(grins) ale jestem dobrej mysli ze zaniedlugo jej to przejdzie(grins)Musimy byc cierpliwe:)
iwona1985
Emmi rączkę mam z tyłu i nieda się przełożyć jej do przodu
monique25
a na mojego chrupki kukurydziane działaja (grins) chrupek w reke i w droge ...
paulaa
a ja daje do wózka jakieś łakocie zbieram kwiatki po drodze i sobie siedzi ale ja nie mam problemu moja córcia bez problemu siedzi ale jak dłużej to się jej nudzi(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.