Menu

Spacerówka

Kochane, jak oceniacie ten wózek parasolkę? Ma z Was któraś taki?

http://www.90n.pl/sklep/product/p/171/baby,design,travel.html

Znajoma ma na sprzedanie za 100zł, to uważam, że niedużo, tylko nie wie, jak w praktyce się sprawdza. Ona oczywiście chwali, bo chce sprzedać. A Wy co sądzicie??? Pomóżcie(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 808  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy spacerówka wózek

Odpowiedzi

martus1988
bardzo podobny wózek posiadam tylko innej firmy włoskiej ja tam nie narzekam ale moi rodzice tak bo trzeba się przechylać i garbić trochę prowadząc wózek
beatka7623
No ja nienawidzę parasolek więc nic nie napiszę Choć mam baby design mini i ma jedną rączkę (kciuki) Raczej super wózeczki Mój tez jest leciutki 6,5kg (kciuki) A tego travel widziałam i nawet mi się podobał za 100 -e to się opłaca a rozwiĄzania w tych wózkach sĄ takie same wiec spokojnie mogę napisać JESTEM ZADOWOLONA
Magdzik
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
beatka7623
Tu masz linka
http://www.bangla.pl/wozki/spacerowki/baby-design-baby
-dreams-wozek-travel-p361.htm
beatka7623
dalszy ciąg linka
-dreams-wozek-travel-p361.htm
koza54
Madziu ja dziś kupiłam identyko tyle, że z jedną rączką i koła z tyłu są pjedyncze no i tam drobne różnice w podnóżku itp. ale już dziś go wypróbowałam i jest extra (kciuki)
koza54
A i jestem zdania, że z jedną rączką jest lepszy, lepiej się prowadzi. poza tym ten co ja mam ma plastikowy podnóżek a nie gumowy, a ponoć te się szybko obrywają.
koza54
no i ten co ja mam jest lżejszy, bo waży 6,5kg (grins)

http://infobot.pl/r/1Jim
Magdzik
Ok, dziękuję kochane(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
babooshka
Wygląda całkiem nieźle, dla mnie podstawą są kółka (by były podwójne i nie za małe) i możliwość rozłożenia do spania spacerówki.A ten model za te pieniążki warto kupić(kciuki)
Magdzik
(kciuki)(kciuki)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.