Menu

Spacery...

Kochane moje, w jakich godzinach wychodzicie na spacery w takie upały ze swoimi maluszkami? Bo przecież mówi się, że najbezpieczniej od rana, a potem po południu, bo od 12 do 15 słońce najbardziej praży i wtedy lepiej chronić dziecko przed takim słońcem... Szczerze mówiąc, ja chodzę w różnych porach dnia, czasami Monika śpi mi w domku, a czasem na spacerku... A jak to jest u Was? Z góry dziękuję za odpowiedzi i całuję Was gorąco w ten upalny bardzo dzień(cukierek)(cukierek)(cukierek)

Magdzik
 865  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport spacer słońce dziecko

Odpowiedzi

ulenka091987
w taką pogodę to rano i popołudniu, jak jest znośna temperatura, a jak jest ciężko wytrzymać to na balkonie się bawimy, jak już słońce nie świeci na balkon
Lexi
my wychodzimy okolo 10 i wieczorkiem okolo 17. Chociaz czasem tak jak dzisiaj, omija nas ten poranny spacer.
karolincia
My staramy się wyjść rano gdzieś o 9 i potem po południu gdzieś o 16
marti82
też najczęściej późno po południu, tak o 17,18 godz
myszka838383
koło 10 wychodzę z małym i psiakiem na godzinkę i potem koło 17-18 żeby się wyszalał przed spankiem. Chyba że idziemy na ogródek do znajomych to od 9 do 19 jesteśmy na dworze.
Magdzik
Może powinnam się poprawić i napisać, że chodzimy w różnych porach dniach, prócz samego południa(grins)(grins)(grins) Czasem ranny spacerek też nas omija i wtedy wychodzimy po południu, czasem też ok. 14, jak nie ma dużego słońca(grins)
tlolek
ja wychodze rożnie czasem już od 10 jesteśmy na dworze siedzimy w cieniu na trawce ale dziś dopiero później skoczymy na rowerek bo teraz jest masakra
Agnieshka76
Ja właśnie wróciłam ze spacerku (grins)(grins)(grins)(grins)(grins) a po południ będzie drugi jak pogoda pozwoli i tatuś z pracy wróci.
Madzik8889
My to różnie idziey np. przed chwilą byłyśmy na 30 minut, bo mała juz była nieznośna. Rano w sklepie tak koło 8, a popołudniu znów pójdziemy na spacer....
mool
My wychodzimy na dwór ok.10-11.Jak jest pogoda to juz jesteśmy do wieczora.Młodszy idzie spac ok.13 a my dalej na podwórku.Przed domem mamy cały czas cień więc można siedziec.W między czasie gotuje obiad i coś tam robie .
beatris23
My wychodzimy po 10 i wracamy na spanko o 13 a potem idziemy koło 17
ilona25
mam 8 m-cy coreczke i mieszkam na wsi . i ja jestem z dzieckiem caly dzien na dworzu nawet kiedy sa upaly
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.