Menu

Spacery

Witam mamusie(prezent)(prezent) Pytanie dotyczy spacerow.Wychodzicie z dzieciaczkami rano czy raczej po poludniu?
Ja z mala idziemy zawsze po obiedzie ok 15-16 chociaz wiem ze poranny spacer jest o wiele zdrowszy.
Ale ja zawsze rano sprzatam,piore itd. a jak wyjde z mala to potem juz nie mam takiego zapalu do pracy i z obiadem nie moge sie wyrobic(zla)(zla)
A jak jest u Was?

wikaa020
 532  21

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport spacery z dzieckiem

Odpowiedzi

Kordelia
W okresie zimowym wychodziliśmy w południe (grins)
Natomiast teraz to niekiedy do południa ( około 10, 11 ), ale zazwyczaj to dopiero po 16 i jesteśmy na dworze nawet do wieczora (grins)
xkasiulax
Najczęściej po wychodzimy po 13(kciuki) ale zdarza się,ze przychodzimy np:o15 ...i o jakieś 17-wychodzimy jeszcze na podwórko jeśli jest czas oczywiście ja wszystko ogarniam w domciu,już od rana od siódmej (prezent)
bako
ja wychodze po17 ale to tylko dla tego ze pracuje a tak to wychodziłam i rano i popołudniu caly dzien na dworze
monique25
rano jak na zakupy idziemy ; po południu jak my go zabieramy na spacery ; czesto zdarza sie ze jest prawie cały dzien na dworze z dzieciakami zalerzy od dnia
lola86
my wychodzimy o 11.00 do 13.00 i o 16.30 do 18.00a że rano szybko wstaje a mąż późno wraca to ze wszystkim zdążę (grins)(grins)
daryjka87poznan
Zawsze od rana i pozniej tak miedzy 16 a 18
ADAMSKA98
a to zależy od dnia ,ale przewarznie po południu
rozowa82
moja biega po worze od 8,30 - 9,00 zalezy jak wstanie, na dluzsze spacery wybieramy sie popołudniu.....
z reguły Zuzia przebywa na dworze prawue cały dzien, nawet boiadek czasami zjadamy pod czeresnia (grins)
Renatka2019
A mój Kacperek większość dnia spędza na dworze. Wychodzimy koło 9 i wracamy na drzemkę koło 10-11. Jak synek wstanie i coś zje to od razu na dworek, mam wtedy czas żeby zrobić obiad a on bawi się w piaskownicy albo gra w piłkę z pradziadziusiem. Ostatecznie do domu ściągam go koło 19:30 na kolację,kąpanie i lulu.
Renatka2019
W sumie to mój mały nie wytrzymał by całego dnia w domu. No ale my mamy spore podwórko i ma gdzie biegać, jak bym mieszkała w bloku to pewnie też by był jeden albo dwa spacery na dzień.
beata87
Ja wychodzę ok. 8-9 rano idziemy na zakupy i plac zabaw, potem kładę spać córeczkę ok. 10-11 (śpi 3 godz.)w tym czasie robię obiad i porządki .(grins)
beata87
Ja wychodzę ok. 8-9 rano idziemy na zakupy i plac zabaw, potem kładę spać córeczkę ok. 10-11 (śpi 3 godz.)w tym czasie robię obiad i porządki .(grins)
agnieszka79
my przeważnie wychodzimy rano tak ok 9 po zakupy i na plac,albo spacer i tak 11-12 jesteśmy w domu,bo młodsza idzie w tych godzinach spać,a potem po obiedzie ok 16 na 2-3 godzinki,nie raz dłużej
betty
wychodzę z nią 2 razy... rano zazwyczaj od 10-13 a później jak wstanie to tak przeważnie od 17 do wieczora... jeśli oczywiście pogoda jest taka jak dziś... a teraz jest Natalka z babcią więc ja mam luz(grins)
mammma
wychodziłyśmy zawsze w okolicach południa, latem z rana. jakoś pasowała mi ta pora.
Misha
My najczęściej wychodzimy 2 razy dziennie, rano ok. 9-10 do 11. Wracamy na drzemkę małej, a po obiedzie znowu wychodzimy na ok.1,5-2 godziny. Czasem jesteśmy krócej, czasem dłużej. Zależy też od pogody i tego, jaki córeczka ma dzień.
sque
Teraz jak jest ciepło to wychodzimy rano na plac zabaw, tak między 10-11. Później idziemy do domku na jedzenie i spanie, potem obiadek i drugi raz koło 15-16 z wózkiem idziemy na spacerek, czasem jeszcze o plac zabaw też zahaczymy.
sque
A porządki i obiad robię w czasie gdy mała śpi, czasem są to 2 godzinki, czasem tylko 1 lub aż 3. Ale zawsze jakoś się ze wszystkim wyrabiam, bo mąż wraca między 18-20.
karolincia
No ja ostatnio wychodzę rano o 9 przychodzimy z rykiem na obiadek około południa i wychodzimy znowu.....no i do domu wracamy znowu z rykiem i histerią. Obiad i porządki robię wczesnie rano albo po południu przed przyjściem mojego z pracy wraca o 18:30
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.