Menu

Spacery ......

(prezent)(prezent) hej tak z czystej ciekawości na jak długo wychodzicie na spacery z waszymi pociechami w taka pogodę ??

karolcia514
 500  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport spacery z dzieckiem

Odpowiedzi

Magdzik
Zazwyczaj wychodzimy w każdą pogodę, chociaż na parę minut. Ale córka jest chora, strasznie kaszle, więc od wczoraj siedzimy w domu, tzn. córka, bo ja to wychodzę jak mąż z pracy wraca;)
xkasiulax
wiadomo,że latem, spacerowałyśmy dłużej,teraz troszkę krócej bo nie lubimy chodzić po deszczu,a pogody sa zmienne
Majaaaaaa0000
Jak nie pada mocno to chodzę 2 godziny około...Jak pada i wieje jak dziś , czekamy az przestanie padać i wyjdziemy choć na 30 minut...
Ale latem córka była od rana od 9 do 14 na podwórku , potem drzemka i po drzemce obiad i znów na podwórko...tęsknie za latem (grins)(kwiatek)
natuuusia19
nie mierzymy czasu:) czasem 30 min a czasem 3 godz:)
izkalepszy
a różnie czasami 15 in.a czasami 1,5 godziny w taką pogodę
marti82
Dzisiaj mieliśmy wyjść z synkiem na krótko, bo praktycznie od rana cały czas pada. A wróciliśmy po 1,5 godz. (awve)
renata29
u nas dziś ciepło tylko wieje,byliśmy ok.2 godzin,synek zarządził spacer "do kózki" więc poszliśmy oglądać kozy :) a czasami idziemy tylko do sklepu i wtedy to jakieś pół godziny jesteśmy na podwórku
sque
Dzisiaj akurat pół godzinki bo szłyśmy do znajomych, a tak to różnie, zależy od pogody i od chęci. Czasem tylko 30min, a czasem i 3 godziny. Latem to całe dnie prawie z przerwą na obiad i drzemkę, bo małej lepiej się śpi w łóżeczku niż w wózku. Poza tym częściej na nogach niż w wózku, więc od tego też uzależniony jest czas spaceru.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.