Menu

spacery ??

Duży mróz i piękne słońce. Drogie Mamy, czy w taki dzień – jak dzisiaj – wychodzicie ze swoimi pociechami na spacery? Jak długo trwają i czy łatwo się na nie wyszykować…?

karolcia514
 610  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport mróz spacer

Odpowiedzi

dominikas87
Ja z synkiem ubieramy sie cieplutko i wychodzimy na pół godz na spacer do parku
iwona1985
My z córeczka codziennie jesteśmy na dworku chociaż na pól godzinki. Ubieramy się ciepło i wychodzimy :-)
izkalepszy
jak nie jest mokro i nie wieje wiatrzysko to żadna temperatura nam nie straszna i wychodzimy
renata29
Oczywiście,że wychodzę.U nas dziś tylko -5 ale tak do -15 spokojnie wychodzę.Nie szykujemy się jakoś specjalnie,ciepło ubieram dzieci i wychodzimy.
Majaaaaaa0000
u nas jest - 8 ...Nie wyszłam z córką , bo zasnęła .Jak wstanie o przyzwoitej porze to wyjdę na 20 minut. Właśnie wywietrzyłam w pokoju gdzie śpi...
Magdzik
Zawsze wychodzimy chociaż na kilka minut. No chyba, że córka jest chora, albo mocno wieje i mróz -15, to siedzimy w domku. Dziś też wyszłyśmy niedawno na 5 minutek i zrobiłyśmy małą rundkę wkoło bloku:)
natuuusia19
jesli wiki nie jest chora to oczywiscie, ze wychodzimy:) cieple ubranko i lecimy bawic sie:):)
amalka
Wyszykować się jest równie łatwo jak w inne dni. Tyle tylko, że ubieramy dodatkową parę skarpet (czyli zakładamy dwie) i smarujemy pysia kremem.

Przed chwilką wygoniłam męża z małym na podwórko a ja łapię oddech (grins) Żeby było śmiesznie- zabrali rowerek i śmigają po osiedlu. Spacerek trwa 30- 40 minut.
isiorek
w zeszłym roku jak córa miała roczek i jeżdziła w wózku wychodziłam codziennie, na godzinkę, do -10 stopni, jak nie było zawieruchy albo wichury, bardzo lubiła jak pruszył śnieżek. teraz ma 2 latka i już nie jeżdzi w wózku to tak na pół godziny latania chodzimy, też do -10, dziś -15 to została w domku. wiadomo że jak już biega to unikamy spocenia, wygodny kombinezonik i buciki, tona kremu ;)
veronas
zadna pogoda,zadna temperatura nas nie zatrzyma w domu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.