Menu

spadek masy ciała mimo dobrego apetytu?!

Hej! Mam pytanie, mój synek ma 1, 5 miesięcy i waży 9, 200,jest drobny, ale to pewnie dlatego że urodzil sie z niska waga niecałe 3 kg, i mój mąz jest też szczupły,je za dwóch, jest bardzo energiczny , biega szaleje, do tej pory wszystko było ok, ale jakiś miesiąc temu synek miał zapalenie okrzeli, i wiadomo jak to przy chorobie apetyt za bardzo nie dopiuje, i niedawno mieliśmy szczepienie i właśnie mój synek przybrał na masie tylko 200 g, w prawie pół roku, lekarz zlecił badania wzystko ok tylko ma troche mało żelaza, ale przed pójściem na 2 wizytę do lekarza synek troch wymiotował i te 200 g mu spadło, więc dla pewności skierował go jescze na badania do szpitala. Teraz mąz jest z synem w szpitalu , robią mu badania, zważyli go a tu waga nadal w dół , mimo tego że ma apetyt ładnie je, więc co może mu dolegać ? strasznie sie martwię, ;(

Paula22340
 777  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko spadek masy ciała

Odpowiedzi

koza54
zapytaj lekarza który się zajmuje Twoim synem w szpitalu, bo z tego co napisałaś cieżko cokolwiek stwierdzić (awve)
natuuusia19
nie amm pojecia ale 3mam kciuki za synalka:) mam nadziej, z wszystko bedzie dobrze(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Maffi
Poziom glukozy w normie?
Może jednak za mało je, albo za malo kalorycznie.
A przyczyn może być wiele, ale to czarne scenariusze, więc je daruje;)
Anemona
co z tego że dużo je ma dobrą przemianę materii a teraz pewnie dużo biega to chudnie. Jeżeli mało spadła waga to nic się nie dzieje , nie martw się tylko zdrowo go odżywiaj.
Majaaaaaa0000
Moja córcia ,ma 2 latka wazy 11,3...a w przychodni zważyli ja i było 10 kg tylko...I lekarz zalecił badania ,pobranie krwi z żyły...córka nie dala,ale ona nie ma apetytu je mało a często...zawsze coś w tej buzi ma,staram jej się po małym kęsie,aby było coś w żołądku .........(prezent) i od roku przybrała tylko 2kg...(kwiatek) Poczekaj ,aż mąż wróci to się dowiesz , co i jak...co powiedział i czy wszystko jest ok...Daj znac co z synkeim buziaki... (awve)(awve)(awve)(cukierek)(cukierek)
Paula22340
hwj sorry że dopiero odpisuje, wszystko jest ok z moim maluchem, badania wyszły ok ma poprostu za mało żelaza, mamy syropek, mój Krystian szaleje do upadłaego, je bardzo bardzo dużo, potrafi na śniadanie zjęść, duży jogurt, poprostu ma szybką przemiane materii, i wygląda na to że ma taki być;) pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.