Menu

Spanie

Kurcze pomóżcie mamusie drogie bo ja już nie mam pomysłu jak uśpić mojego maluszka. Nie chce mi ostatnio spać wieczorem - po kąpieli dopiero usypia po kolejnym karmieniu czyli po 23.ciej a do tej godziny buszuje. Czy Wasze 3-miesięczne maluszki też tak miały i jak sobie poradziłyście z tym?

agaorto
 570  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

spanie dziecka

Odpowiedzi

agaorto
po "kąpieli" miał być przecinek :) bo kąpiemy oczywiście ok. 19.tej (grins)
xkasiulax
moja mała kończy 22- miesiące(grins) I po kąpieli nie raz zje i lulu,A są dni że poprostu nie chce jej się spać i,marudzi strasznie jest śpiąca A nie chce......Więc staram się usypiać i czasem to trwa naprawdę długo lulam ją,noszę na raczkach nie wiem może to normalne u dzieci w tym wieku :-)
xkasiulax
co ja piszę 22 grudnia -kończy 3 miesiące sorki !!!!!
Tosia
agatko... postaraj sie wyciszyc malego i nazucic mu rezim nocny...
nawet jezeli ma ochote sie bawic... gas swiatlo, poloz go w lozeczku, przykryi koluderka i wyjdz z pokoju... jezlei bedzie marudzil wroc popraw koluderke, nic nie mow... mozesz dac smoka... i wyjdz z pokoiku... dziecko musi wiedziec, ze jest pora spania i juz...


Moj Jedrek dostaje butle o 20-30... odbijam klade go bez slowa do lozeczka, przykrywam i wychodze... na poczatku nie dzialalo a teraz... zasypia bez problemu... od 3 tygodni mis ie nie zdazylo zeby po wyjsciu z pokoju jeczal czy marudzil... zasypia i juz... (kciuki)
elcia236
dużo cierpliwości ja też przez to przechodziłam niestety nie znalazłam cudownego sposobu
clyde22
Też mi się wydaje, że trzeba wyciszyć maluszka...
Jak jest czas spania, to nie ma już zabaw... i w miarę stały rytm i stałe pory kąpania...
Ja naszemu 5miesięcznemu Szymonkowi po kąpieli i jedzonku pomagam zasnąć bujaniem
clyde22
Pomaga zazwyczaj, oczywiście raz łatwiej, raz trudniej, tylko wszystko powoli...
Paulinka1701
Moja tak miała (grins) jak skończyła 2 miesiące zasypiała nawet o 24 a spała do 9 rano(krejzolka) Musiałam przeczekać bo nic nie działało ...no i po miesiącu jej przeszło ...choć w tym czasie jak przeszło robiliśmy przemeblowanie i łóżeczko wylądowało w innym miejscy może tego jej było trzeba ? hehe nie wiem(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.