Menu

spanie...

Dziewczyny mam nadzieje ze mi pomożecie... Otóż od jakiś ponad 2 tygodni Michaś praktycznie mi nie sypia, wstaje mi codziennie tak miedzy 4 a 5 rano chodzi spac ok 21-22, za dnia zazwyczaj nie spi, a jak juz sie polozy to na max godzinke. wychodze z nim codziennie na conajmniej dwa spacery aby sie troche wymeczyl, ale niestety to nic nie daje bo i tak sypia tak malo. ja jestem juz wykonczona. Może znacie sposoby aby 4latek spał dłużej niż do 4?? A sypia spokojnie nie przebudza sie jak juz zasnie. Już zmieniłam nawet zasłony w pokoju na bardziej zaciemniające i nic to nie daje.
Licze ze podpowiecie mi cos w tej sprawie. Może są jakieś syropki dla takich maluchów by sobie pospaly? Tylko nie odsyłajcie do lekarza bo nasza lekarz nie należy do "najbystrzejszych" i udaje sie do niej tylko w ostateczności. Licze na rady, ewentualnie podejde jeszcze do apteki aby mi cos podpoweidziano.

Runka
 501  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak sen

Odpowiedzi

kasiulka1985
a może udaj się jednak do lekarza, jakiegoś innego skoro twój zawodzi. Moja znajoma miała taki sam problem z synkiem, spał po 40 min i pobudka i płacz, znowu 40min snu i pobudka z płaczem. Po licznych (!) wizytach u lekarzy, którzy bagatelizowali problem i twierdzili, że "taka uroda" lub "wyrośnie"....trafiła do neurologa, która gruntownie przebadała chłopca i postawiła diagnozę(nie pamiętam co to było) w każdym razie po 1,5 miesiąca leczenia dziecko zaczęło spać samodzielnie, spokojnie i przede wszystkim całą noc. Poszukaj dobrego, wnikliwego lekarza, neurologa dziecięcego. Nic nie zaszkodzi a się upewnisz sama i będziesz spokojniejsza.
Runka
wlasnie o to chodzi ze Michas spi mi spokojnie tylko ze krotko... ale jak dluzej to potrwa o pojde do lekarza
syla
Jeżeli śpi Ci spokojnie w nocy to wydaje mi się,że taka jego natura wysypia sie i już ,ja tak miałam z moją Kasią trwało to ok 8 miesięcy i potem zaczeła sypiać o wiele dłużej poprostu nie potrzebowała więcej snu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.