Menu

spanie dziecka

Uczę Stasia zasypiać samemu w łóżeczku. Nawet mu to wychodzi bo wcześniej tylko w objęciach albo musiałam leżeć przy nim. A teraz zasypia coraz wcześniej sam i z dnia na dzień mniejsza jest o to awantura.
Ale w nocy się budzi i podnosi straszny lament. Niestety kładę go do siebie. Momentalnie zasypia i śpi do rana.
W nocy jestem strasznie nieprzytomna. Powinnam chyba się przemęczyć i zostawiać go w łóżeczku? Próbowałam tak parę razy... rozbudzał się i nie spał ze 3 godziny.

Macie jakieś propozycje? Lecę się szybko umyć i ogarnąć kuchnie i zajrzę do Was...

KlaudynaK
 791  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat krzyk sen wstawanie

Odpowiedzi

motyl
Ja mam podobna sytuacje z moja corka wiec pilnie tez czekam na rady.Buzka
krasna1
superniania radzi tak jak pisze asafi,ale ja robiłam tak samo jak Ty-brałam do swojego łóżka!!
boja
Ja podobnie jak krasna1
KlaudynaK
Najgorszy jest właśnie środek nocy, tak około 2, 3. Czasem jak wyłączam komputer i się kładę, on automatycznie się budzi, na szczęście coraz rzadziej. W nocy jestem wykończona...
agniecha
Nie odpuszczaj łatwo mówić. Ale to pomaga w większości przypadków (odstawianie do łóżeczka, uparte odnoszenie), mój Max ma 13 miesiecy i jest moim trzecim dzieckiem i niech Niania się schowa.... ni cholery nie ma na niego sposobu - jestem skrajnie wyczerpana ale uparta i walczę o lepszą nockę na razie łobuziak wygrywa. Tamci jak u niani góra cztery nocki i gra gitara. Z Maksem trwa to już cztery miesiące - ale dzieci nie są przecież jednakowe ;)))
KlaudynaK
@agniecha nie zazdroszcze... ja dopiero zaczynam. co prawda probowalam wczesniej kilka razy ale teraz sie zawzielam i trzecia czy czwarta noc gdzie nie biore go na rece i udaje mu sie usnac... gorzej w nocy ale mysle ze i z tym sobie poradze z czasem. musze bo w koncu padne.
agniecha
KlaudynaK nie padniesz, przechodzi ludzkie pojęcie co matka potrafi znieść. Ja nie śpię od trzech i pół roku - dosłownie. Mieszkamy sami, mąż wstaje o 5 jak skowronek, ale w nocy śpi jak niedźwiedź i nie da się go dobudzić. Między młodszymi chłopcami jest mała różnica bo od porodu do porodu 20 mies a ciąża też ogranicza wysypianie się. Najgorzej jak są chorzy bo wszyscy trzej i ci młodsi się budzą na wzajem co chwilkę a najstarszy jak chory to potrafi być wyspany o piątej rano i taki jest wtedy "samotny", że nas budzi. Stasiu jest sam więc możesz w ciągu dnia oko zmrużyć, ja nie mam tej opcji :)
sylwetka84
to jeszcze przede mną to wszystko!!!! ojojoj :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.