Menu

spanie na brzuszku

kochane mamusie. Czy któras z was miała dzieciątko które spało tylko i wyłącznie na brzuszku mój synuś praktyczne od urodzenia śpi tylko i wyłacznie tak inaczej pospi tylko góra pół godziny problem na spacerze bo w zimowym ubranku ciężko na brzuszek wziąść i w samochodzie jak gdzieś jedziemy dłużej to pospi tylko troszkę a resztę drogi płacze. W końcu po 3, 5 miesiaca kolek i nieustannych ryków mój synus zaczął się uśmiechać. Jaka to ulga w końcu zaczeliśmy normalnie funkcjonować.

gosiaczek32
 577  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko sen

Odpowiedzi

amalka
Krzysio przesypiał całe noce mając nieco ponad 2 miesiące. Sen nadchodził tylko i wyłącznie gdy synek leżał na brzuszku. Gdy spał już "twardo" obracaliśmy go na boczek. Później tego zaprzestaliśmy i śpioszek spał na brzuszku cały czas, za co bardzo chwalił nas ortopeda. Przyznam, że początkowo się bałam ale Krzysio był bardzo silny i gdy już dźwigał główkę i potrafił obracać ją na boki obawy zmalały... Oczywiście twardy materacyk i żadnej poduszki.
MamaMaya
moja na poczatku nienawidziła leżenia na brzuchu, a potem jak zaczęła tak spać tak śpi do dziś! ale tylko w łóżku... jakoś w wózku czy foteliku samochodowym nie przeszkadza jej że pozycja inna - kimnąć i tak się potrafi. całkiem możliwe że Twojemu synkowi to minie tak jak pisze @Bestyjka, dzieci mają takie różne fazy...
MamaMaya
ja bym nie ryzykowała kładzenia dziecka w wózku na brzuchu tym bardziej zimą mam nadzieje że tego nie robisz....(awve)bądź konsekwentna kładź go w wózku normalnie tak samo rób jesli chodzi o fotelik w koncu sie przyzwyczai i już, nie ma innej rady chyba.
samanita
corka szwagra, odkad umiala sie odwrocic na brzuszek, spala tak zawsze, a gdzie tam ona nadal tak spi, a ma prawie 1,5 roku
karolincia
Mój jak był malutki tak miał zasypiał na brzuchu i odrwacałąm go na plecy teraz mu to minęło śpi normalnie
mala21
mój tak spał całe noce od kąd skończył jakieś 2,5 miesiąca. Inaczej nie chciał
gosiaczek32
ale jak go próbuję przewrócić naplecki to budzi się a do wózka konsekwentnie na wznak próbuję cały czas
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.