Menu

spanie z rodzicami

Mój synek (półtora roku) codziennie zasypia w naszym łóżku po czym przenoszę go łóżeczka ale po kilku godz budzi się i albo sam przychodzi do nas albo krzyczy aż ja lub mąż przyniesiemy go do naszego łóżka. Od początku był bardzo rozwrzeszczany dlatego kiedy budził się kładłam go koło siebie żeby nie płakał ,poradźcie proszę jak oduczyć synka od spania w naszym łóżku?

gocha2914
 496  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem spanie

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Miałam to samo. I wiesz co u nas pomogło... Kładłam sie z corką w jej łozku, gdy zasypiała dopiero wychodziłam i jak reką odjął... spi u siebie :)
oaza
Mój syn spał z nami ponad dwa lata. Zrobiliśmy mu pokój, kupiliśmy łózko i co wieczór kładziemy się z nim spać. Zasypia i śpi tam mniej więcej do 3-4, a potem i tak przylatuje do nas. Może daj mu jeszcze trochę czasu. nic na siłę.
margolcia85
Mieliśmy ten sam problem, ale malemu samo przeszło poprostukładłam go do swojego łóżeczka i czekałam aż zaśnie, siadałam obok i chwytalam za rączkę, jak usnął to wstawałam i zajmowałam sie swoimi sprawami, po kilku nocach sam zaczął zasypiać:)
madziullka
nigdy w zyciu spania dziecka w moim łóżku.ani zasypiania. łóżnko jest dla mnie i to błąd rodziców ze pozwalają od mlodszego zasypiania czy spania w łóżku z mama albo z obojgiem rodzicow. sprobuj jak mowi daryjka.
natuuusia19
wiki raczej nie zasypia z niamimw lozku. czasem moze jak np maz jest na weselu a ja cos robie w kuchni lub jestem w lazience i ona sie polozy u nas i zasnie.. tak o usypia u siebie. miala okres czasu, ze bardzo chciala zebym sie kolo niej kladla, pozniej usypiala sama (ktorejs nocy wygonila mnie ze swojego lozka mowiac, ze to jej a ja mam sobie isc na swoje) teraz albo usypia sama albo z tatusiem
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.