Menu

Spanie z rodzicami

Kiedy wasze dzieci przestały z wami spać?

jasik
 267  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Partnerstwo i Rodzina spanie z rodzicami

Odpowiedzi

kama86
Wogole nie spały.
Od urodzenia miały swoje lozeczka.
Beatka9316
Najlepiej to w ogóle nie uczyć spania z rodzicami. Po co to... później dziecko się przyzwyczaja i konie nie chce samo spać. Mam koleżankę ma synka ponad dwa latka i nadal z nią śpi i musi się kłaść koło niego bo inaczej nie zaśnie. Już nie raz tak było, że jej partner spał osobno bo nie było dla niego miejsca... :D
Beatka9316
A i zapomniałam dodać. Moja od urodzenia Ma swoje łóżeczku w którym zasypia. Jedynymi wyjątkami kiedy śpi z nami a raczej tylko usypia to jak ma wysoką gorączkę. Jak zaśnie wkładamy ją do łóżeczka.
Beki
Nie spała ze mną. Od tego ma swoje łóżko :)
Beki
Nie spała. Ma od tego swoje łóżko :)
Gsiaczek
Mój syn nie spał z nami nigdy, ma swoje łóżeczko.
renata29
Starszy synek miał 4 lata a młodszy jeszcze nie przestał.
korek221
Grześ spał ze mną do 4 lat a później dostał swój pokój i od tego czasu śpi we "własnym królestwie" ale też nie sam bo z 30 -toma pluszakami i czasem się któryś kotecek " po cichu zaplącze"(grins)
emikacpi
Nasz młodszy syn 23 ms od ostatniej choroby często śpi ze mną , myślę coś na to zaradzić bo śpi się nie wygodnie , natomiast nie widzę nic złego w tym że dwulatek wieczór chce żeby mama przy nim poleżała , gorsza sprawa by była jak by trzeba było go nosić, lulać . Zasypia z mama, przyjdzie czas że mama usiądzie , przeczyta bajkę i stopniowo nauczy się całkiem sam zasypia , na to ma jeszcze czas .
aniol
Mój synek spał ze mna do 5 roku życia bo lubił a mi to nie przeszkadzało.Ale ma swój ładny pokój i spi juz sam .To troche trwało ale juz nie robi problemów.
amalka
Krzysio ma 6 lat i często śpi z nami. Na przemian oczywiście, bo by się nasz Gigancik nie zmieścił lub wywaliłby z wyra któreś z nas. Dziś chłopaki śpią razem a ja... w otoczeniu Krzysiowych zabawek (grins)
irekzboralski
Mikołaj spał jakieś 5 lat.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.