Menu

Spanie ze zwierzętami ( nie chodzi o mężczyzn :-))

(kwiatek) W tylule żarcik...proszę się nie obrażać(grins)(prezent)

Do sedna....czy pozwalacie waszym zwierzątkom ( kot pies ) spać z wami na łóżku lub z waszymi starszymi dziećmi???
Co sądzicie o spaniu z psem czy kotem??

Pozdrawiam(kwiatek)(kwiatek)

Aneta50209
 924  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie zwierzęta domowe

Odpowiedzi

izkalepszy
podobno są tacy właściciele psów że śpią z nimi i tacy którzy się do tego nie przyznają (grins) ja mam psa ale ma on kojec i legowisko w garażu więc jest psem podwórkowym...ale jak był szczeniakiem to spał z nami(grins)
MaLaCzarna
(nigdy)(nigdy)(nigdy) absolutnie nie pozwoliła bym na to aby pies czy jakiekolwiek zwierzę spało z nami w łóżku , czy w łóżku mojego dziecka.
Majaaaaaa0000
Mam koleżankę której kot śpi z nią w łózku w nogach..Dla mnie zwierzęta,powinny być na podwórku...pies pod budą spuszczany na noc...A kot w stodole łapać powinien myszy hahaha..... (smiech)(smiech)(smiech)
Jaga80
mój pies ma swoje miejsce do spania i tam ma spać, i choć często roni podchody do łóżka to ma szlaban na wchodzenie do łóżka!
Jaga80
upssss robi(grins)
renata29
jak mieszkałam w bloku i miałam domowe pieski to spały ze mną,teraz mam psa podwórkowego,który nawet nie wchodzi do domu
korek221
no mój piesio raczej do łóżka się nie zmieści bo to "skundlony" nowofundland (grins)(grins) ale on i tak nie chce siedzieć w domu, bo mu za ciepło...za to Kicia jest koteckiem niewychodzącym więc jest czyściutka i ma zezwolenie na spanko z nami, najbardziej lubi zasypiać z Grzesiem pod kołderką ,ale jak młody zaśnie to muszę "wygrzebywać" futrzakowca z wyrka ,bo później chce w nocy do kuwety a jak ma drzwi zamknięte to się drze i skacze po drzwiach(grins)(grins)
asiunia83
(nigdy)(nigdy)(nigdy)
JustiSam
Nigdy w zyciu!!! Nawet w domu nie trzymalabym psa czy kota, a co dopiero spac z nimi, fuj!!!(barf)(barf)(barf)(barf)(barf)
@Majaaaaaaaa000 (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
xkasiulax
Nasza sunia,jak i kocurek śpią z moimi rodzicami choć mają własne kojce....ale ja osobiście jak i mała czy mój M nie pozwalamy by zwierzęta z nami spały (nigdy) poprostu, lubię mieć w łóżku czysto i świeżo (kciuki)
xkasiulax
jejuu!!znieczulica ludzka nie zna granic zwierzęta są czystsze od nie których ludzi!!(awve)
myszka838383
a moja sunia śpi u mnie w nogach...jest czystym i pachnącym pieskiem (grins)
Aneta50209
(kwiatek) kurde zapomniałam...żeby nie było że nie odpowiedziałam....mój psiak śpi z nami w łóżku w nogach...jest malutki i czyściutki więc nie widzę w tym nic złego.....dzięki kobitki za odpowiedzi(kwiatek)(kwiatek)
MamaMaya
nasz pies mimo że może to i tak nie lubi sypiac z nami bo jest mu za gorąco na łóżku w pościeli - choć czasami sypia w nogach. a ludzie którzy uważają że pies to zwierze do budy nigdy nie powinni mieć zwierząt!!!! aż mi się ciśnienie podnosi jak czytam niektóre wypowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
tlolek
moja kocia ma "podusie" na szafce nocnej i głównie tam sypia, czasem przychodzi do nas na łóżko. nie wyganiam jej jest odrobaczona, pcheł nie ma i jest kotem typowo domowym.
czasem śpi także z K. ale tam jej nie pozwalam spać bo wtedy ona chce ładuje się na podusie dziecka.
MamusiaKubusia
to ja jestem jedną z tych osób, które przyznają sie do spania ze zwierzętami (smiech) miałam 2 psy domowe i obie sunie spaly za mną. Nie pozwalam Pusi spac z Kubą, co prawda ona i tak nie pcha mu sie do łóżka,ale za to uwielbia spac z nami. Powoli ja odzwyczajam, bo na pewno nie bedzie mogła spac w łóżku, gdy urodzi sie Mała. Ma swoje legowisko, które sluzy tylko do przetrzymywania tam jej zabawek.(grins) Jak dla mnie życie bez zwierzat było bez sensu i sądzę,ze dzieciaczki lepiej rozwijaja sie majac zwierzatko. Co do niektórych osób wypowiadajacych sie tutaj ....wrrr brak słów i mam nadzieje,ze nigdy żadne zwierzatko nie dostanie sie w ich szpony(zla) A co do spania ze zwierzętami, to kazdy ma prawo miec własne zdanie i nie tępię tych, ktorzy zganiaja psy/koty z łóżka. Ja tez czasem mam dosc siersciuchy tam (grins)(prezent)(prezent)(prezent)
MamaMamutka
nasz sunia nie nadaje się do spania w łóżku, jest psem domowym ale każdą wolną chwilę spędza na ogródku, gdzie nie raz nie dwa wykopie sobie jakiegoś kreta, albo wytarza się w zakopanej wcześniej myszce. Moja sunia to taki wiejski burek tylko mieszkający z nami w domu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.