Menu

śpiworek do sanek

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem tzw. śpiworka do sanek dla mojego dziecka. Może któraś MAMA ma jakieś spostrzeżenia czy warto zainwestować w taki śpiworek? Są jakieś plusy, minusy? Na jaki czas ono posłuży dziecku ? Córka ma obecnie 9 mcy, nie chcę żeby pojeździła w nim tylko tej zimy bo w przyszłą już się nie zmieści... A może zwykły koc załatwiłby sprawę?(wow)

stokrotka79
 563  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

śpiworek do sanek

Odpowiedzi

Kasia1978
miałam gruby śpiworek na sanki i służył nam tez jako śpiwór do wózka spacerowego,córcia użytkowała go do 3 lat ...a tej zimy posłuży synkowi
renata29
Dla mnie to całkowicie zbędna rzecz.Nawet koca nie używamy.
kinia87
a ja mam i bardzo sobie go chwalę;) Służył nam w tamtym roku jako śpiwór do sanek a w tym używam go do wózka a jak spadnie śnieg to i do sanek teżbędzie. Wsadzam córcie w śpiworek zapinam zamek i gotowe. Córcia ma skończone dwa lata i ma sporo luzu w nim,więc jeszcze nam posłuży(grins)
MamaMaya
my tez mamy od razu z sankami był kupiony wg mnie fajna sprawa wygodnie w nim i przytulnie małej, i spokojnie w tym roku tez sie w niego zmiesci a ma juz ponad 3 latka, on jest na dlugosc troszke ponad dlugosc sanek przynajmniej ten nasz. koc wiadomo jak to koc moze sie zsuwać, spadac itd a ten spiworek jest przymocowany do sanek, ja polecam!
tlolek
mamy podobnie jak @MamaMaya już 3 sezon.W zeszłym roku córcia używała go do wózka, ciepło,miło i ma specjalne miejsca na pasy(w saneczkach mamy pasy)
MamaMateuszka
Dajemy zawsze koc pod pupę a jak bardzo zimno to na nóżki też....
amalka
Koc pod pupę, kombinezon na ciałko (z lżejszym "podkładem" rzecz jasna) i kocyk na nóżki. Tak robiłam ja (grins)
sanderka
siostrzeniec ma zimowy zestaw kocy polarowych z womaru :D także zupełnie wystarczają ;) ale śpiworek czemu nie, tym bardziej że może być i do sanek i do wózka
goskapolak
Miałam taki spiworek ale się nie sprawdzał.Być może dlatego,że córka kombinezon miała jakiś taki...śliski i "jeździła" to znaczy ślizgała się w tym śpiworku.Poza tym moja lekarka zalecała naprawdę króciutkie spacerki w sankach dla dziecka,które jeszcze nie chodzi bo dziecko szybko marznie.
Więc chyba wystarczyłby kocyk.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.