Menu

Spłaszczona główka, sen.

Witam! Zauwazylam ze moja corcia ma po jednej stronie splaszczona glowke. Juz wczesniej staralam sie klasc jej glowke na tym "normalnym" boku,bo mala uwielbia przekrecac ja tylko w jedna strone, ale poki co nic sie nie zminilo. Mam wiec pytanie, czy lepiej klasc ja na pleckach i glowke na proso(czyms obkladac), czy lepiej na boku raz jednym, raz drugim? Na brzuszku spac nie lubi. Mam nadzieje ze sie jeszcze "wyprostuje" to splaszczenie. Pozdrawiam!

JustiSam
 835  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem głowka dziecko

Odpowiedzi

Ada3610
ja bym kładła raz na jednym boku, raz na drugim boku
babooshka
wg mnie tak jak napisała @Ada, zawsze zmieniać boki (z resztą ja tak ze swoją robiłam gdy była malutka, z tyłu układaj zwinięty w rulon ręcznik lub kocyk):)
kasiulka1985
nie wiem czy to coś da jak zaczniesz obkładać bo ona sobie pewnie to odsunie...znam to...mój za to umyślał sobie spanie tylko na wznak o boku nie bylo mowy...kiedy go odwróciłam i podkładałam poduszki aby się nie odwrócił to za 10 min był już na wznak (grins)(grins) główka się wyrobi jak dzidzia zacznie siedzieć, tak jest u Nas (grins)
renata29
Mój jak był mały też trzymał główkę z jednej stron i miał płaską.Teściowa mnie straszyła,że tak mu zostanie,podkładała jakieś ręczniki,cudowała a on i tak swoje,ciągle spał na jednej stronie aż w końcu samo mu przeszło,zaczął spać na dwóch bokach,główka się wyrównała i teraz nie widać różnicy.
beatka7623
Ja robiłam jak dziewczyny piszą i u mnie to nie zdało egzaminy I jedna i druga córa zaraz i tak były w tej pozycji w której lubiły (pout)
Pierwsza córa to miała strasznie zdeformowaną przez to głowę No ale zaczęła chodzić, siedzieć i zaczęło sie prostować Teraz mają sliczne okrągłe główki (kciuki)
koza54
raz na jedny raz na drugi, moja córcia miała tak samo, bo w brzuszko leżała przeważnie na jednej stronie. lekarz powiedział mi aby ją kładła na pleckach i podładała pieluchę/podusię aby dziecko się nie przekręcało na ten bok ale u nas to nie przeszło....
PatrycjaM
raz na jednym raz na drugim Tak mi powiedziała położna srodowiskowa.
welka
Tak jak dziewczyny piszą a kiedy nie śpi to możesz jej kolorowe zabawki pokazywać lub wieszać z tej strony co nie chce leżeć.Jest jeszcze malutka i na pewno wszystko się wyrówna
JustiSam
Dzieki dzieki dzieki!!!(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
xkasiulax
zmieniaj pozycje......główka z czasem dojdzie do swojego,normalnego stanu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.