Menu

Spodnie biodrówki

Ciekawa jestem czy lubicie spodnie biodrówki? Ja kiedyś bardzo lubiłam, ale po ciąży jakoś już nie przepadam. Skóra na brzuchu już nie jest ta sama i poza tym jakoś dziwnie się czuję w biodrówkach. Problem w tym, że żeby kupić spodnie z wyższym stanem przeba się nachodzić i to nieźle. A jak jest u was?

maxima
 1162  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

spodnie moda

Odpowiedzi

kosia
Mam taka figurę, że nigdy nie chodziłam w biodrówkach – to n ie dla mnie po prostu, ale moje dziewczyny chodzą w zasadzie tylko w biodrówkach.
johanna
Lubię biodrówki, dobrze się w nich czuję. Spodnie z wyższym stanem m nie denerwują – jakoś mnie drażnią w okolicy pępka.
kasia13_archiwum
KOCHAM BIODROWKI... I nienawidze spodni z wysokim stanem...
kasia13_archiwum
Mi zawsze te wysokie spodnie w pasie odstawaly za bardzo.
kasik80
Ja je uwielbiam mimo braku nienagannej figurki,(odstający brzuszek,udeczka haha)w tych z wysokim stanem wyglądam poprostu śmiesznie...aaa i zaczęłam je nosić właśnie w ciąży,od tamtej pory jakoś te mi najbardziej pasują
artanis
Ja lubię biodrówki i chętnie je noszę, ale niektóre firmy przesadzają. Robią spodnie o aż tak obniżonym stanie, że prawie krocze widać!
kasia13_archiwum
@artanis... krocze moze nie, ale rowek w tylko na pewno... ;-)
kasia13_archiwum
sorry... mialo byc "w tylku"... a nie "w tylko"!... hehehe...
Agula
Uwielbiam biodrówki, chcąc nie chcąc musiałam się przyzwyczaić do ich noszenia, ciężko kupić spodnie gdy jest duża różnica między szerokością bioder a pasa :) ale nie narzekam :P
kasia13_archiwum
@Agula... wlasnie... Albo biodrowki, albo odstajace w pasie spodnie... Mam tak samo.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.