Menu

Spodnie - jakiej długości nogawki?

Pytanie jak wyżej;) Jakiej długości spodnie najczęściej i najchętniej nosicie (w okresie letnim)? Czy takie do kostek są ok, czy ni w pięć, ni w dziewięć?(grins) Zazwyczaj noszę 3/4 za kolano, ale wygrzebałam z szafy właśnie takie ni długie, nie krótkie... sięgające do kostek i nie wiem, czy mogę wyjść z domu w takich, czy lepiej je podwinąć? Głupawe pytanie, ale proszę o rady(grins)(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 996  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport spodnie długość nogawki moda

Odpowiedzi

emiliab
Ja ostatnio zakupiłam sobie takie do kostek i dobrze się w nich czuję, ale ważne jak Ty będziesz się czuła.
margolcia85
zazwyczaj noszę długie lub 3/4 krótkich nie nosze no chyba ze na plazy, takich do kostek nie posiadam w sumie nie mam nic przeciwko takim spodniom ale nie mam i nie nosze w związku z tym takich portek:)
betty
3/4 roku chodzę w sukienkach lub spódnicach... mam zgrabne nogi więc ich nie ukrywam... lubię czuć się sexownie i jak kobietka...
beatka7623
Ja noszę krótkie, 3/4 lub długie ale takie do kostek fajnie wyglądają zwłaszcza jak są dość wąskie i obcasik (kciuki)
ajrian
Ja czasami noszę takie do kostek ale rurki.Inne jakos kiepsko na mnie wyglądają.Ale to pewnie kwestia figury- może Ty będziesz wyglądać w takich super.
Renatka2019
Ja uwielbiam spodnie do kostek, ale koniecznie z wąskimi nogawkami.
Magdzik
Dzięki. Jutro jeszcze zrobię rewię mody w domu:)
Marta050709
JA W LATO TO ALBO SPODENKI KROTKIE ZA TYŁEK ALBO SPODNICA KROTKA DZINSOWA,A SPODNIE TO ZA KOLANO CHYBA ZE CHLODNO JEST TO SPODNIE DREOWE DŁUGIE ALBO RURKI..JESLI CHODZI O SPODNIE DRESOWE TO TYLKO ORYGINALY
Kordelia
Mam spodnie różnej długości i właściwie to w każdej dobrze się czuję - myślę, że w tych swoich do kostek spokojnie możesz wyjść, bo teraz to każda długość jest dozwolona, byle tylko byś się w nich dobrze czuła (grins)
ajrian
No Magdzik jeśli to są dresowe spodnie do kostki i (tylko) oryginały to śmiało możesz naginać na miacho(grins)(grins)
Magdzik
@Ajrian nie chodzę w dresowych(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.