Menu

Spodnie narciarskie 5 10 15, czy reklamować ?

Witam
Mam taki problem. Kupiłam dziecku spodnie narciarskie w sklepie 5 10 15, kosztowały 85 zł i po pierwszym wyjściu na górkę od razu podarły się na pupie. U nas jest dużo śniegu, nie mógł zahaczyć o nic ostrego.
Dodam, że kombinezon narciarski ma już 2 rok i jest z takiego materiału że nie ma nawet rysy a te mimo że narciarskie okazały się uszyte z tak cienkiego ortalionu, że od razu popękały.
Chciałam je oddać do krawcowej żeby naszyła duże łaty na całą pupę jednak moja mama namawia mnie na reklamowanie spodni w sklepie.
Ja nigdy nie reklamowałam i nie wiem czy to dobry pomysł.
Napiszcie jak uważacie, co byście zrobiły na moim miejscu.

MamaMamutka
 1085  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zakupy spodnie reklamacja

Odpowiedzi

tlolek
jeśli masz paragon zawsze możesz spróbować. wszystko też pewnie zależy czy poszły na szwie czy gdzieś indziej....
spróbować zawsze można
Zana
dlatego ja kupiłam synowi kombinezon za ponad 300,- gdzie jest wyraźnie napisane że jest na gwarancji ... nie wiem nigdy nie oddawałam do reklamacji ciuchów
mamapati
reklamowac-masz do tego pełne prawo
slodkadagusia
sprobuj zareklamować. jak się nie uda bo powiedzą że z twojej winy powstała usterka to wtedy zanies do krawcowej żeby przyszyła łatki. od razu ci mowie żebyś wymyśliła inny powod tego że się rozdarły spodnie. Jeżeli powiesz prawdę że dziecko zjeżdzało z górki na pupie czy cos to nawet nie przyjmą do reklamacji. pozdrawiam(kciuki)
beatka7623
Ja również małej kupiłam te spodnie z 5.10,15 i jestem mega zadowolona (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki) Nie przyjmują wilgoci i są bardzo cieplutkie (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)

Może były już z jakimś defektem Jeśli poszły na szwie to od razu bym poszła reklamować Ta suma jest dość sporą sumą więc nie ma mowy o jakiejś fuszerce A poza tym te spodnie tylko mają metkę z 5-10-15 a tak są to HI TECH Więc powinny być solidne

Ja jestem zadowolona i już prałam (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
MiJa
(wow) Zana super ,że stać Cię na tak drogie ciuchy dla dziecka ale nie musisz się tak ciągle przechwalać jaka to jesteś bogata(to chyba troszkę nieładnie biorąc pod uwagę ,że są tu mamy o różnej zamozności). A reklamować można KAŻDĄ rzecz niezaleznie od tego czy kosztowała 1zł czy 600zł. Ale jeśli faktycznie spodnie nie popruły się na szwie a podarły na pupie to obojętnie co im nie powiesz i tak powiedzą Ci ,że to machaniczne uszkodzenie i że pewnie o coś zahaczył.
beatka7623
A w sniegu też cos mogło być Mógł zahaczyć i podrzeć Moja ostatnio podarła kurtkę i też się zastanawiałam gdzie i to w takim miejscu (koło pachy) Prawdo podobnież w wózku sklepowym zahaczyła o jakiś drut i podarła Wściekła jestem jak nie wiem bo fajna kurtka i tania też nie była wrrr(zla) Żebym wiedziała gdzie to zrobiła tom poszła bym żeby mi kasę oddawali (zla)
anulaw
Jeśli masz paragon to reklamuj!!
margolcia85
Jeśli masz dowód zakupu to reklamój, 5-10-15 to solidna firma i myślę ze się z nimi dogadasz - w unich jeszcze niczego nie musiałam reklamowac ale reklamowałam w sklepie takim zwytkłym odzieżowym spodnie bo pękły i dostalam zwrot gotówki :)
sheryl
(kciuki) oczywiście, reklamuj. Powinni się do tego ustosunkować.
A oglądałaś je dokładnie przed zakupem? Bo ja ostatnio jak szukałam spodni, w Smyku oglądałam przeróżne i w dwóch parach znalazłam maleńkie dziurki, naprawdę mało widoczne gołym okiem. No to jak one już na wieszakach mają dziurki, to ja dziekuję (smutna) Najprawdopodobniej były tam ze zwrotów. Ktoś oddał, sprzedawczyni się nie dopatrzyła, bo widziałam, że zwrotów nie oglądają. No ale to tak poza pytanie.
Ja bym poszła z reklamacją jak najbardziej.
sheryl
piszę oczywiście o spodniach narciarskich, że już miały dziurki.
MamaMamutka
Serdecznie wam dziękuję dziewczyny za pomoc (kwiatek)
xkasiulax
oczywiście z paragonem,możesz reklamować..........(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.