Menu

Spontanicznosc

Drogie Mamusie! Czy waszym zdaniem, nam - mamom nie wypada byc czasem spontanicznemu? Np. zostawic dzidzie u dziadkow i isc z kolezankami na dyskoteke do baru i jakies takie szalone sprawy ktore robilyscie przed ciaza

anna000
 655  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport spontanicznosc

Odpowiedzi

Kasia21
Ja jak jestem u rodziców to zazwyczaj zostawiam Tomusia mojej mamie, a razem z siostrą idziemy na małe zakupki,albo po prostu na spacer:)Zawsze udaje mi się odpocząć:)
Jucha
Pewnie że tak, należy nam sie:) Ja czasami zostawię pod opieką Hubcia mojej mamie i zmykamy z mężem poszaleć albo poprostu na kolcję:)
agis
Moim zdaniem wypada to ze ma sie dziecko nie znaczy ze trzeba ze wszystkiego rezygnowac nam przeciez tez sie cos od zycia nalezy. Przyznam ze dla mnie zdarza sie zostawic maluszka z mezem i isc z kolezanka do baru i nie widze w tym nic zlego.
Beki
Jeżeli chodzi o spontaniczność to mamom nie wypada! Ja na pewno nigdy nie zrobię już nic spontanicznie, no chyba że dopiero wtedy kiedy młoda będzie dorosła.
Spontaniczność zarezerwowana jest dla osób nie mających zobowiązań.

Jeśli chodzi o wypady do kawiarni, pubu czy też pizzerii bez dziecka to jestem jak najbardziej za.
krasna1
właśnie zaraz wybywam na imprezkę,
macierzyństwo tonie więzienie......
idę tańczyć,podrywać i pić.....
moput
A mnie się spontaniczność kojarzy np. z nieugotowaniem obiadu i zabraniem wszystkich do restauracji na coś pysznego :)) Moje wyjścia nie są raczej spontaniczne, zawsze muszę się upewnić, że mama lub małżowinek mogą się zaopiekować maluchami, więc planuję je chociaż kilka godzin wcześniej.
moput
A mnie się spontaniczność kojarzy np. z nieugotowaniem obiadu i zabraniem wszystkich do baru na coś pysznego :)) Moje wyjścia nie są raczej spontaniczne, zawsze muszę się upewnić, że mama lub małżowinek mogą się zaopiekować maluchami, więc planuję je chociaż kilka godzin wcześniej.
moput
sorki za te dwojaki :)) chciałam zmienić restaurację na bar i tak mi wyszło :))
Nula139
Wszystko zależy od charakteru.
beatka7623
Ja też chętnie wychodzę a czy to spontan KONIECZNOŚĆ żeby nie ześwirować (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.