Menu

Sport z dzieckiem - jeżeli tak, to jaki?

Sport i aktywność fizyczna mają nie tylko korzystny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Czasem wspólne spędzanie wolnego czasu w aktywny sposób może także przyczynić się do umocnienia relacji w rodzinie. Niekiedy zamiłowanie do określonej dyscypliny sportu jest w ten sposób przekazywane z pokolenia na pokolenie. Nierzadko już przejażdżka rowerowa czy wspólna wędrówka pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym. A jak to jest w Twojej rodzinie? Macie swoją wspólną, ulubioną dyscyplinę sportu lub przynajmniej taką, której chętnie oddajecie się w wolnym czasie? Jeśli tak, to jaką?

NetMamaTeam Team
 436  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport sport z dzieckiem

Odpowiedzi

amalka
Ze mną rzuty do kosza, umiarkowana gimnastyka (niestety "szaleć" nie mogę), dłuuuugie spacery, ćwiczenia na siłowni "pod chmurką" (Junior trenuje, ja obserwuję)... Z małżonkiem rower, piłka nożna, basen i wszelkie szaleństwa, na jakie nie mogę pozwolić sobie ja.

Kiedyś byłam niezwykle aktywna. Strasznie mi tego brakuje (pout)
iwus198920
Rower, spacery i wygłupy na dworze :)
kama86
Rower,hulajnoga,skakanka,basen,zajecia gimnastyczne(mama oglada)
oli28
rower,basen,spacery teraz jesteśmy na etapie wyścigów dookoła domu:)
Ewa0528
Rower,hulajnoga, piłka ,basen choć ja niestety nie umiem pływać raz jako dziecko się topiłam i paniczny strach pozostał.Mój mąż dobrze pływa,więc uczył syna choć na początku synek się trochę bał ale to co wyprawiali nad morzem na wakacjach to mnie skóra cierpła a syn był zachwycony i już się nie boi. Synek chodzi na Judo,mamy w planach jeszcze zakup deskorolki chciał się uczyć jeździć chyba że zmieni zdanie i bedą rolki wtedy pojeździmy raZem.
elinka
basen, rower, pilka nozna, lyzwy, narty, dlugie spacery... w planach na wakacje karate / gimnastyka (oboz dla syna)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.