Menu

Sporty zimowe

Nie mogę doczekać się zimy! Po raz pierwszy w tym sezonie będziemy się wszyscy uczyć jeździć na nartach! Sprzęt kompletowaliśmy od poczatku roku w zasadzie i nareszcie wszystko mamy. Uprawiacie też jakieś sporty zimowe wspólnie z dzieciakami?! ja się strasznie cieszę na taką formę rekreacji.

motylek
 698  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport narty zima sport walki

Odpowiedzi

lolitka
My jeszcze nie mamy dziecka ale jezdzimy na nartach rok rocznie
artanis
Ja rok temu zaczęłam się uczyć jeździć na nartach, moje stawy wcześniej nie pozwalały na to. Przyznam, że to dla mnie bardzo bolesny sport. W tym roku mam zamiar uczyć się na snowboardzie, a Grzesia będę zabierać ze sobą - mój tata świetnie jeździ i obiecał, że od tego roku będziemy go uczyć:)
Jeżdżę też namiętnie na łyżwach, od przyszłego roku na pewno Grześ dostanie swoje i będę go uczyć:)
Kocham też bojery, ale to drogi sport i niestety w naszym klimacie, gdy zima jest taka chlapowata awykonalny. Ale gdy tylko mam okazję - bardzo chętnie, niesamowita dawka adrenaliny!
PiOtRiMaDziA
Weź mi nie mów:( Kocham narty, ale mam termin na luty, więc odpada:(
mumczinx
Ja tak jak lolitka dzieci nie mam ale bardzo chciałabym spróbować deski snowboardowej. Znajomi się zaoferowali, że dadzą kilka lekcji. Mam nadzieje, że nie wyląduje w gipsie.

@artanis co to jest -bojery?
agnieszka83
Narty biegówki. super. polecam:)
artanis
@mumczinx: Bojery to żeglowanie po lodzie najprościej mówiąc:)
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Akoo
Mnie relaksuje jeżdżenie na łyżwach figurowych. Rekreacyjnie zabieram córę ze sobą na lodowisko. Przyjemnie jest, kiedy jeżdżeniu towarzyszy muzyka. Poza tym najczęściej uprawianą dyscypliną "sportu" jest u nas jeżdżenie na sankach i oraganizacja wraz ze znajomymi rodzinnych kuligów.
artanis
@zuza82: haha, to też robicie całą rodziną?:D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.