Menu

Sporty zimowe

Słyszałam dzisiaj w radio, że ma nie być zimy... zapowiadają cały czas temperatury powyżej lub w okolicy zera a dopiero w połowie stycznia mróz no i nez śniegu. Pozmieniał się nam klimat a to chyba oznacza pożegnanie ze sportami zimowymi. Uprawiacie jakieś zimowe sporty? A wasze dzieci? Cieszą was takie ciepłe prognozy czy nie za bardzo?

Ju25lka
 599  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

pogoda sporty zimowe zima sport

Odpowiedzi

Matina
Ja nie uprawiam, ale czekam na śnieg bo chcę zabrać córeczkę pierwszy raz w życiu na sanki....:-( To takie prognozy są beznadziejne. A poza tym święta bez śniegu jednak traca na swoim uroku.
artanis
Ja namiętnie jeżdżę na łyżwach, ale to głównie na krytym lodowisku, więc temperatura mi nie straszna. No szkoda, bo miałam w tym roku wielkie plany kontynuować moją naukę jazdy na nartach oraz rozpocząć na snowboardzie. Grześ też miał w tym roku zapoznać się z nartami - zobaczymy, prognozy na szczęście rzadko się sprawdzają:))
kasia13_archiwum
My i tak mieszkamy w takim zakazanym miejscu na ziemi, ze nie ma tu prawie w ogole sniegu.
Tzn. mieszkam tu prawie 9 lat i sniegu widzialam tyle, co w powietrzu (kilka razy), ale jak dolatywal do ziemi, to byly tylko kaluze do zobaczenia.
Chyba wole jednak mrozne, snierzne zimy....
Takie z prawdziwego zdarzenia. Takie chlapowate sa bardzo niezdrowe. Wirusy mnoza sie w zastraszajacym tempie i ciagle wszyscy choruja...
Bo zimna zima to powymraza...
Agula
Jeśli o mnie chodzi to zimy nie musi być, ale chciałabym aby spadł śnieg na święta i w sylwestra. W sumie też przydałoby się wyciągnąć w końcu deskę, w zeszłym roku jakoś nie było kiedy, a więcej ruchu na świeżym powietrzu jest wręcz wskazane
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.