Menu

Sporty zimowe dla dzieci

Czy wasze dzieci potrafią jeździć na nartach, łyżwach, desce? Kiedy waszym zdaniem jest dobry moment na rozpoczęcie przekazywania dzieciom takich umiejętności? Czy jako rodzice, chcecie nauczyć dzieci jazdy na nartach lub łyżwach, czy też zbytnio obawiacie się kontuzji lub tego, że po kilku godzinach na stoku dziecko będzie chore? Ciekawi jesteśmy jakie macie podejście do sportów zimowych.

Ania
 1432  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport dzieci sporty zimowe sport

Odpowiedzi

korek221
Grześ potrafi jeździć na nartach ,w szkole w ramach w-f też będzie miał 4 godz. jazd na stoku tygodniowo, niestety u nas nie ma lodowiska więc z łyżwami się jeszcze nie zapoznał, ale za to w turlaniu się ze stoku jest mistrzem:))) Widziałam dzieciaczki 3 letnie które jeżdżą na nartkach lepiej niż niejeden dorosły - myślę ,że to dobry moment na naukę jazdy bo taki maluch się nie boi a jak upadnie to do ziemi ma blisko:))
LaMandragora
Starsza jezdzi na lyzwach. Mlodsza na razie jedynie na sankach... ;P i calorocznie (przy kazdej pogodzie) jazda konna (konie islandzkie, wytrzymale na kazda pogode, niestraszny im snieg i mroz).
renata29
Nie nauczę bo sama nie umiem:)
koza54
umiem jeżdzić na nartach zjazdowych i biegowych na łyżwach też jako tako i zacznę uczyć córkę jak tylko zacznie będzie wiedziała o co chodzi czyli coś około 4-5 lat
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.