Menu

Sposób karania dziecka...

Co sądzicie o karaniu 4rolatka brakiem jedzenia? Pytam bo wczoraj znajoma skarciła córcię i oznajmiła- "Dzisiaj idziesz spać bez kolacji!"...

amalka
 1164  26

Znajdź pytania na ten sam temat:

wychowanie

Odpowiedzi

amalka
@kasiek ale tu nie chodzi o przewrażliwienie na punkcie chrupek czy czekolady... To kara za to, że mała była niegrzeczna (krejzolka)
pscolka1987
kara niejedzenia cukierków ,słodyczy tak(kwiatek) ale jedzenia wow(wow) maja pomysły
karolincia
Matko boska skóra mi scierpła to nie kara to znęcanie się
niki30041988
pscolka1987 ma racje... brak mi slow.... na moja dziala tez zakaz ogladania bajek... wylanczam jej telewizor i jest grzeczniutka, moja nie stety ma lek (nie wiem czmu), ze boi sie jak ja musze gdzies jechac z wlaszcza w weekendy jak musialam jechac na zajecia do szkoly. Byl straszny placz, telefon co przerwa na wykladach, a po powrocie do domu wiszenie na szyi przez ponad godzine w lipcu skonczy 3 lata.
joasik31
chyba, jakoś dziwna ta mama. Karą ma być brak jedzenia?! W głowie mi się nie mieści.
MiJa
aż strach pomyśleć jaka kara będzie za jakieś większe przeinienie niż tylko bycie niegrzeczną...może tygodniowa głodówka??(krejzolka)
MiJa
*przewinienie
Anemona
A może ona jest pulchnym dzieckiem, ma ogromny apetyt i to że raz pójdzie spać bez kolacji krzywdy jej nie zrobi . Ja straszę mojego syna jak siada do posiłku i zaczyna wybrzydzać ,tego nie lubie, tego nie bede. To zabieram talerz i mówię że ma zrobić sobie samemu jeść. Wtedy wszystko mu zaczyna smakować. dla Patryka brak kolacji to mogła by być nagroda.
renata29
chore,można tym sposobem wyrządzić dziecku wielką krzywdę a potem taka mama będzie biadoliła,że dziecko nie chce jeść,że to,że tamto.
stokrotka30
....a potem dziwić się ,że ludzie mają problemy żywieniowe....bulimia,anoreksja...i skrzywioną psychikę....
Znałam kiedyś dziewczynę,którą rodzice karali zamknięciem w (blokowej-czyli bez okien)łazience(w dodatku strasząc ,że junkersie siedzi diabeł)Dziewczyna długo ,długo w stresie potrafiła się posikać,już nie mówiąc o problemach w kontaktach między ludzkich....TAK SIĘ NIE ROBI!!!
clyde22
Przegięcie. Można zakazać przyjemności, ale nie podstawowych potrzeb...
Magdzik
(wow)(wow) Fajna matka, szkoda dziecka... Zgadzam się z Przemkiem!!!!!
babooshka
Jestem przeciwna takim karom, to może jeszcze zakaz oddychania, wypróżniania itd?(nigdy)
karolcia514
fajna matka nie ma co ciekawe jaka kare jeszcze wymyśli ......
Beki
Tak naprawdę tylko amalka wie o co tam naprawdę chodziło. Oczywiste jest to że brak kolacji jest nie dopuszczalny.. ale, jeżeli miała być to jakaś ulubiona i wyjątkowa potrawa dziecka czy coś tam innego fajnego to taka kara mogłaby być dopuszczalna. Zwłaszcza że to 4 latek.
Strasznie mnie denerwuje jak ktoś kogoś obgaduje na forum publicznym. Trzeba uważać kogo się zaprasza do domu.
natuuusia19
jak dla nie przesada...
sara7777
uważam ,że taka kara to istny skandal !!! zabronić mozna słodyczy ale potrzebnego pożywienia???
monikas342
o kurcze nie zla mama ja bym nie wyobrazala sobie tego ze dziecko glodne poszlo by spac.u mnie kara jest brak bajek lub brak slodyczy ale zywienie jest podstawa......
asiunia83
ooooooooo(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) ale dla mojego starszego syna była by to nagroda (smiech)(smiech)(smiech) bo z chęcią by nie jadł cały dzień
Jaga80
Dla mnie to niedopuszczalne!!!Można karać ograniczeniem słodyczy bądź zakaz oglądania telewizji ale nigdy nie takim zakazem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.