Menu

Sposób na brązową opaleniznę..ha!

Moja koleżanka kiedyś używała oliwki ale moimz zdaniem to był killer hehe. Co sądzicie o oliwce i jej używaniu żeby się opalić?

rusalka28
 317  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport brązowa opalenizna

Odpowiedzi

Nena
Używalam w polsce i efekt byl super. Teraz tu gdzie mieszkam niestety przy jej używaniu poparzyc się tylko można bo za mocne słońce- konieczny krem z filtrem choćby 4 czy 8.
goskapolak
Sorry ale jak widzę debilów w Chorwacji czy Hiszpanii smarujących się oliwką to od razu wiem,że to Polacy a właściwie Polki.By mieć ładną,brązową opaleniznę trzeba się się regularnie po trochę opalać całe lato ale tak by nie dopuścić do wysuszenia skóry.
234olenka
Zgadzam się z wypowiedzią @goskapolak w 100% ponieważ, ja sie opalam regularnie co roku w lato. I jak piszę @Gosia trzeba sie opalać regularnie i po trochę a efekt murowany, naturalnej brązowej opalenizny.!
234olenka
Dodam , że nie używam żadnych specyfików na opalanie czy też oliwki.
Nena
Goskapolak mogę ci zagwarantować ze nie tylko polki!! Hiszpanki też - niektóre oczywiście- opalaja się z oliwka. Moja bratowa np tak robi- a hiszpanka rodowita.
marthakd
JA zawsze tylko używałam kremów i to z wysokim filtrem i było ok teraz tez używam z filtrem 30 dzieci smaruje 50 a słyszałam juz o oliwce a nawet o oleju silnikowym masakra poparzenie słoneczne gwarantowane ja wole dbać o skórę:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.