Menu

sposób na dziewczynkę

Cześć dziewczyny! Planujemy z mężem kolejne rozmnożenie i tak się po cichu zastanawiam czy jest może jakiś sposób na poczęcie dziewczynki. Wiem że to głupie i że najważniejsze żeby było zdrowe, ale... jednak bardzo chciałabym mieć parke( Pierwszy synek ma prawie 3 lata).

meg1601
 819  17

Odpowiedzi

jagoda30
Nobla temu kto zna odp na to pytanie!(prawdziwą i skuteczną)(awve)
Madzika
dokładnie, staniesz na uszach i nic nie pomoże w tym losowym wyborze .
za to dobrym i skutecznym sposobem na dziecko jest sex :P
piasekpustyni
Prawdopodobieństwo planowania płci sprawdza się w 70 %. Jeśli planujesz dziewczynkę - współżyjesz kilka dni przed owulacją, kiedy jest śluz płodny. Plemniki żeńskie są bardziej wytrzymałe niż męskie i wolniejsze więc doczekają na uwolnione jajeczko. Jeśli współżyjesz w dniu owulacji - większe prawdopodobieństwo, że będzie chłopiec, bo plemniki męskie są szybsze, ale szybciej obumierają. U nas planowaliśmy chłopca i się sprawdziło. Czysta fizjologia. Powodzenia!!!
Tuptolek
dokładnie,przed owulacją ponoć większe prawopodobieństwo dziewczynki, poza tym jakie pytanie - taka teraz odpowiedź ( żartuję oczywiście ) - ponoć informatycy mają dziewczynki (grins)
Madzika
hehe @tupolek ja mam męża informatyka i pierwszą mamy córkę ale drugi już będzie syn według ginekologa :)
halina21
hmm sposobów na dziewczynkę czy chłopca słyszałam wiele he he mówią że dieta ma wpływ albo nawet pozycja (he he ) dzień cyklu podobno też ma znaczenie albo siła genów czyli jeśli kobieta jest silniejsza to dziewczynka a jeśli mężczyzna to chłopiec podobno wykonywany zawód tez ma jakieś znaczenie córeczki mają panowie silni i odważni ale tak naprawdę to nikt jeszcze nie wymyślił 100 % metody więc po prostu starajcie się i zobaczycie ważne by było zdrowe maleństwo i tego Wam życzę (kwiatek)
ada410
Zgadzam się w 100% z dziewczynami(grins)
amalka
@Geodziu otóż to (grins)(kciuki)(smiech)

Stosowaliśmy wszelkie metody "na dziewczynkę" (jak sobie to przypominamy to śmiejemy się z własnej pomysłowości) i co? Mamy dziewczynkę "z bonusem" (grins) Nie zamieniłabym Krzysia na tabun dziewczynek.
czekoladka22
A ja znam przepis na dziewczynkę :p
Anemona
ja współżyłam 3 dni przed owulacja i mam córkę. i tak miało byc moja kuzynka tez ma miec córeczkę z tego samego sposobu.
niki30041988
mój gin mówi, że to zależy od plemników, a nie od momentu zapłodnienia , gdyby Henryk 8 o tym wiedział wcześniej nie ściął by głów 6ściu żonom (doczekał się córki, gdy chciał syna). To tak trochę nie na temat.
Tuptolek
Eudaimonia to, że jest większe prawdopodobieństwo na dziewczynkę, nie znaczy, że zawsze musi tak wyjść, no proszę Cię. (kwiatek)
Iwona1977
Plemniki z chromosomem Y("męskie") są szybsze, zaś z X ("żeńskie") dłużej zyją. Dlatego jeśli jest przed owulacją to do czasu wędrówki jajeczka przez jajowód dotwają te "żeńskie", a w czasie lub po owulacji -to szybciej do jajeczka dotrą "męskie". Ot, biologia...ja tam sobie wymarzylam najpierw corke potem syna i tak mam ... hehe czasem marzenia sie spelniaja :)
amalka
Do wypowiedzi Iwonki dodam również, że znaczenie ma dieta, bielizna noszona prze faceta, jego miejsce pracy i temperatura weń panująca.
jagoda20
he moja ciocia ma 5 chłopaków i starała się cały czas żeby była córka a ginekolog jej powiedział że jak chce mieć córkę to niech współzyje nad ranęm i nie którzy mogą pomyśleć że to głupota ale jednak to się sprawdiło się urodziła córkę :)
Sylwi86
Planować płeć to chyba zaczyna się przy drugim dziecku bo jak ktoś się stara o pierwsze i nie wychodzi to później korzysta się z każdej okazji kiedy może być szansa na zapłodnienie ale muszę spróbować rano ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.