Menu

Sposób na opryszczkę:/

Czy macie jakiś sprawdzony sposób na szybkie pozbycie się opryszczki, tzw. "zimna"????????? Cały nos mam zawalony i na ustach kilka... masakra... (placze) Nie dość, że boli, to jeszcze niezbyt estetycznie wygląda:/ W sobotę mamy 18-stkę u męża chrześnicy i raczej powinniśmy dotrzeć na nią. Zawsze stosowałam Vratizolin, ale z tak rozległym "zimnem", nigdy nie walczyłam. Pomocy(kwiatek)

Magdzik
 608  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie opryszczka zimno nos usta

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
POLECAM MAŚĆ ANTIVIR (prezent) Jak zaczyna mi się coś robić smaruje kilka razy dziennie i następnego dnia nic nie mam...(cukierek)(cukierek)(cukierek)
MaLaCzarna
Plastry compeed są rewelacyjne . Wczoraj właśnie zakończyłam kurację swojej opryszczki , szybko i sprawnie (kciuki) . Polecam (kciuki)
MaLaCzarna
Ja kiedyś stosowałam Zovirax , ale odkąd pojawiły się te plastry to już sobie nie wyobrażam paprać tego jakąkolwiek maścią. Zaklejasz i masz święty spokój na cały dzień.
tymianek
mój mąż ma bardzo często tę "przyjemność" , że wyskakuje mu opryszczka ( był moment , że raz na m-c miał , jak @) . U niego najlepiej się sprawdzał antivir - sprawdzał, ponieważ własnie jest w trakcie kuracji "odpryszczającej" (grins) i bierze Gropronosine - i już od ponad 2 m-cy nic mu nie wylazło.
krasna1
przede wszystkim idź do lekarza po receptę na heviran i zastosuj doustną kurację,
i polecam plastry choćby dlatego,że masz dziecko i plaster chroni przed dotykiem tego miejsca
Magdzik
Dzięki dziewczyny(kwiatek)
piasekpustyni
ja stosowałam wszelkie maści i kremy - hascovir, virumerz, zowirax, vratizolin, erazaban... i nie wiem co jeszcze... i nigdy nie pomaga, teraz od końca października mam 3x oprychę i w końcu lekarka dała mi heviran doustnie który biorę 4x dziennie. poza tym plastry compeed bo bez nich to tragedia i milion razy myję ręce i oczywiście używam oddzielnego ręcznika do twarzy albo jednorazowych. dziadostwo raz się przyplącze i męczy całe życie(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
Joanna30
(awve) Polecam maść propolisową nieciekawie pachnie ale pomaga
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.