Menu

Sposób na schudnięcie dla mojej siostry

Dziewczyny, nie mogę już słuchać mojej siostry i jej opowieści o tym, że chce schudnąć. Jest mi jej żal też, jak widzę jak się męczy, nie jest jakaś okropnie gruba, ale źle się czuje w swoim ciele, cały czas przywołuje jaka to była kiedyś zgrabna; bo była. Jak byście na moim msc-u ją zmotywowały? Jak mogła by zacząć swoją walkę o ciało?
Bardzo was proszę podzielcie się ze mną!!

grosia
 453  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie schudnięcie

Odpowiedzi

monikarogalska2
Przede wszystkim musi tego bardzo chcieć. Jak sie żadna chęć nie "wykluje" w głowie to nic z tego. Silna wola to podstawa. Uważać na to co sie je i dużo ruchu bo sama dieta niewiele zdziała. Sama jestem na etapie układania planu działania, bo po ciąży 20 kg zostało. Niestety brak jakiejkolwiek motywacji. Może dlatego ze wiem co mnie czeka, gdyż walczyłam z kilogramami po pierwszej ciąży.(pout)
kama86
@asaffi-(klaszcze) Tym zdaniem i mnie zmotywolalas(smiech)

Badania niech dziewcze najpierw zrobi @Eudaimonia(prezent)
mycha2706
@ eudaimonia, a dlaczego ma odstawic ziemniaki??? Niech się siostra napatrzy na metamorfozy dziewczyn u Ewki Chodakowskiej na fp na fb I od razu motywacja będzie. Nie ma cud diet. Owoce tylko do godziny 16, wiecej warzyw, zero syfowego jedzenia typu chipsy, chrupki itp.a na kolacje tylko bialko, w sensie jajka, serki wiejskie, twaróg, do tego warzywka.I pozytywne nastawienie. No I.... ruszyc tylek.
mycha2706
Ziemniaki odkwaszaja organizm I maja mnostwo blonnika. To mit, ze są tuczace. Wszelkie dodatki do ziemniaków, typu sosy I inne okrasy są zle. Ziemniaki same w sobie nie tucza.
mloda22
Wyeliminowac fast foody i wszelkiego rodzaju węglowodany ( głownie słodycze) jeść regularnie! najlepiej co 3 godziny porcje mniejsze , a częściej i przede wszystkim dużo ruchu
mloda22
Gwodonna23 chodziło mi o słodycze , może źle to ujęłam. Ja osobiście odstawiłam słodycze , jem regularnie i czuje się świetnie, dobrze wyglądam , wyniki mam bardzo dobre.
mloda22
Każdy odżywia się w sposób jaki uważa za stosowny. Ja odżywiam się tak , nie głoduję się , jem regularnie i dobrze jest. Nie ograniczyłam białego cukru do zera , Rzeczy mączne też jadam , więc nie jest az tak źle , za to odstawiłam wszelkiego rodzaju cukierki, batoniki, chipsy , kebaby itp. ... da się bez tego żyć (zawsze można zrobić sobie zdrowszy zamiennik ) (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
mloda22
w zupełności się z tym zgodzę (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) Ja sama uwielbiam jeść (mniam)(mniam)(mniam)(mniam)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.