Menu

Sposób na szorstkie pięty

Dziewczyny co najlepiej stosować do pielęgnacji stóp?? Chodzi się teraz w sandałkach i klapkach a ja mam tak szorstkie pięty, że aż wstyd :( Do tego jak przebiegnę w klapkach przez miasto to pięty sa całe czarne z tego kurzu ulicznego i potem niczym tego nie mogę doczyścić. Poradźcie coś!

kosia
 6588  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

pięty pielęgnacja szorstkie pięty

Odpowiedzi

twogirls
Używam pumeksu z kamienia ... ale niestety to też nie zawsze pomaga na szorstkie pięty :/
Mart03ha
NAWILŻANIE - przede wszystkim - jak masz problem z piętami to nacieraj najlepiej oliwą z oliwek! Najbardziej naturalna i najskuteczniejsza moim zdaniem. Ja kiedyś miałam tez ten problem. Nacierałam pięty oliwą miałam dyżurne forotowe skarpety które nakładałam na nawilżone stopy i tak chodziłam (lub leżałam) z godzinkę. Po jakimś czasie pięty zrobiły się gładziutkie i różowiutkie!!
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
mamaoscara
maomi ma rację - pumeks nie jest dobry bo naskórek odrasta potem jeszcze grubszy! Nawilżanie - dobry tez jest delikatny peeling, ale nie zapomnij zaraz po tym nawilżyć stóp. A jak już będziesz miała gładkie pięty to gwarantuję, że nie będą takie czarne po przejściu się przez miasto!
free1edyta
Wiesz, mi pomógł ten krem Scholla, który teraz non stop reklamują. Serio, byłam zaskoczona rezultatem. A pięty miałam nie tylko szorstkie ale popękane, że chodzenia to była prawdziwa tortura!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.