Menu

Spotkania rodzinne - przyjemność czy obowiązek

Czy spotkania w gronie rodziny mają dla ciebie duże znaczenie? Jak często widujecie się przykładowo z rodzicami czy teściami? Czy często widujecie się z rodzeństwem? Czy też może ograniczacie tego typu kontakty do minimum, wychodząc z założenia, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach? Czy Święta spędzacie rodzinnie, czy też wolicie jakieś wypady ze znajomymi za miasto? Napiszcie czy spotkania rodzinne to dla was przyjemność czy obowiązek.

Ania
 1198  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina spotkanie rodzina

Odpowiedzi

amalka
Z rodzicami spotykam się średnio 1- 2 razy tygodniowo, podobnież z drugą mamą. Z siostrzyczką niestety rzadko ale niemal codziennie rozmawiamy przez telefon- minimum godzinkę :) Brata męża i jego żonę bardzo lubię (choć nie we wszystkim się zgadzamy) natomiast z siostrą "P" nie rozmawiam trzeci rok... Rodzina z mojej strony mieszka w większości na Podkarpaciu i każde spotkanie z nimi to prawdziwa przyjemność. Co zaś się tyczy rodziny ze strony męża, poznałam jedynie garstkę bo do szczególnie "rodzinnych" nie należą i nie utrzymują ze sobą kontaktu :( Jak chyba każdy miewam ochotę "wypisać" się z familii bo jesteśmy ludźmi i scysje się zdarzają...

Święta zawsze rodzinne :)
daryjka87poznan
Rodzicow moich widze codziennie, tesciową zadko poniewaz mieszka w Londynie, lubie spotkania rodzinne, niestety w tym roku mniej rodzinne te swieta bedą poniewaz meza rodzina wyjechała a tesciowa niestety w tym roku nie dala rady przyleciec.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.