Menu

Spotkania z przyjaciółmi i znajomymi, a tematy rozmów

Czy spotykając się ze znajomymi i wychodząc gdzieś wieczorem, żeby się odstresować i zmienić otoczenie, tematem waszych rozmów są dzieci? Czy należycie do osób, dla których wszystko toczy się wokół dzieci, czy też przy takich spotkaniach potraficie nie wspominać o dziecku i świetnie się bawić? A może macie w swoim otoczeniu takie osoby, które potrafią mówić tylko na jeden temat i wszystko u nich kręci się wokół pieluch i kaszek? Czy chętnie spędzacie czas w takim towarzystwie? Zapraszamy do dyskusji na ten temat.

Ania
 2398  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport dzieci temat rozmów spotkanie rozmowy

Odpowiedzi

Magdzik
Myślę podobnie jak @ollaj. Poza tym może trochę odbiegnę od tematu, ale nigdy nie rozmawiamy z przyjaciólmi i znajomymi o polityce, to może baaardzo poróżnić nawet najlepsze przyjaźnie:/
amalka
Ja również zgodzę się z @ollaj :) Dzieci zwykle są głównym tematem, poruszamy jednak i inne. Wspominamy dawne czasy, narzekamy na rosnące ceny, rozmawiamy o rozmaitych problemach... Po prostu o życiu.
Kordelia
Tematy rozmów są uzależnione od tego z kim się spotykamy, ale temat dzieci też zawsze pada :)
daryjka87poznan
Zawsze wchodzimy na temat dzieci poniewaz znajomi tez juz mają pociechy male.
elizka
to zależy z kim wychodzę / wychodzimy - jeśli idę na damski wieczór to są różne tematy ale o dzieciach nie gadamy.....
ale każda z nas musi wykonać telefon do domu z zapytaniem się co robi dziecko/dzieci :) .....
Jeśli wychodzimy razem z mężem to zawsze są rozmowy o pociechach bo w naszym towarzystwie zawsze faceci chwalą się a mój zrobił to a nasi zrobili to no i zawsze końca nie widać ....
euphoria29
Tamatów do rozmów jest całe mnóstwo,można dyskutować na różne tematy i dobrze się bawić.Najważniejsze jest by czuć się swobodnie w towarzystwie osoby,z którą rozmawiamy.
Nie wyobrażam sobie klepać z koleżanką tylko o jednym,szybko bym się znudziła.Oczywiście o dzieciach również rozmawiamy bo to jak dla mnie bardzo miły temat:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.