Menu

Spotkanie klasowe po latach - poszłabyś?

Mówi się, że większość znajomości i przyjaźni szkolnych kończy się z chwilą otrzymania świadectwa ukończenia szkoły. Mimo to niejedna klasa organizuje (najczęściej w okrojonym liczebnie składzie) spotkania klasowe po latach. Inicjatywy takie mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. A Ty co sądzisz na ten temat? Poszłabyś na spotkanie klasowe po latach? A może miałaś już okazję być na takim? Jak wrażenia po spotkaniu?

Wybrałabyś się na spotkanie klasowe po latach?

NetMamaTeam Team
 592  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport spotkanie klasowe

Odpowiedzi

kama86
Nie mielismy jeszcze takowego spotkania.
Fajnie byloby powspominac "stare"dobre czasy.
Trzeba nad tym pomyslec.
Nula139
ostatnio było takowe zorganizowane, była to społeczność z podstawówki, nie byłam, dowiedziałam sie kilka dni wcześniej i niestety nie miałam możliwości załatwienia dnia wolnego.
Bestyjka
Nie wiem.. jakoś nie bardzo chce mi się spotykać z połową klasy a z kim chcę mieć kontakt, z tym mam.
iwus198920
mamy mieć takie po świętach ale chyba nie pójdę nie mam ochoty na imprezy...
irekzboralski
Pewnie,że bym poszła. Mam kontakt z kilkoma koleżankami z liceum do dziś a chętnie bym się zobaczyła z innymi osobami również.
kasia3030
bylam na takim spotkaniu w tym roku,bylo to spotkanie z klasa z podstawowki na 32 osoby nie bylo 10 bylo fajnie tym bardziej,ze teraz nie mieszkam w mojej rodzinnej miejscowosci i fajnie tak spotkac sie po tylu latach.
daryjka87poznan
Pewnie ze bym poszła.
flame123
Pewnie :) Wyglądam lepiej niż moje koleżanki:))) Pośmiałabym się i wyszła.

PS
A tak naprawdę, to nie znoszę tych ludzi i nie interesuje mnie spędzanie czasu w ich gronie słuchając "Opowieści kapitana Misia".
jasik
Nie nie poszłabym, uważam że jeśli było się z kimś w miarę dobrym kontakcie to się z nim prędzej czy później zobaczy. To jest moim zdaniem odgrzewanie starego kotleta... nie interesują mnie takie spotkania.
renata29
Nie wiem...może ale jakoś specjalnie mnie nie ciągnie.Z nikim nie mam kontaktu i raczej mieć nie będę.
Beatka9316
Pewnie, że bym poszła. Nawet już jakiś czas temu mieliśmy takie spotkanie właśnie z podstawówki. Fajnie jest się spotkać z dawnymi przyjaciółmi, powspominać stare dobre czasy i co się robiło z tak zwanego małolata :D było śmiechu co nie miara :D Jeśli zorganizujemy jeszcze raz takie spotkanie to bez zastanowienia na nie pójdę :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.