Menu

Spotkanie klasowe po latach - poszłabyś?

Mówi się, że większość znajomości i przyjaźni szkolnych kończy się z chwilą otrzymania świadectwa ukończenia szkoły. Mimo to niejedna klasa organizuje (najczęściej w okrojonym liczebnie składzie) spotkania klasowe po latach. Inicjatywy takie mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. A Ty co sądzisz na ten temat? Poszłabyś na spotkanie klasowe po latach? A może miałaś już okazję być na takim? Jak wrażenia po spotkaniu?

Wybrałabyś się na spotkanie klasowe po latach?

NetMamaTeam Team
 547  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport spotkanie klasowe

Odpowiedzi

Runka
po skonczeniu liceum po jakis 5 latach mamy organizowane co roku spotkania klasowe, poki mieszkalam blisko to sie na nie stawiałam, teraz niestety nie mam takiej mozliwosci bo nie bardzo chce mi sie dojezdzac 150 km by posluchac co roku tych samych opowiesci
kama86
Nie mielismy jeszcze takowego spotkania.
Fajnie byloby powspominac "stare"dobre czasy.
Trzeba nad tym pomyslec.
Nula139
ostatnio było takowe zorganizowane, była to społeczność z podstawówki, nie byłam, dowiedziałam sie kilka dni wcześniej i niestety nie miałam możliwości załatwienia dnia wolnego.
Bestyjka
Nie wiem.. jakoś nie bardzo chce mi się spotykać z połową klasy a z kim chcę mieć kontakt, z tym mam.
iwus198920
mamy mieć takie po świętach ale chyba nie pójdę nie mam ochoty na imprezy...
irekzboralski
Pewnie,że bym poszła. Mam kontakt z kilkoma koleżankami z liceum do dziś a chętnie bym się zobaczyła z innymi osobami również.
kasia3030
bylam na takim spotkaniu w tym roku,bylo to spotkanie z klasa z podstawowki na 32 osoby nie bylo 10 bylo fajnie tym bardziej,ze teraz nie mieszkam w mojej rodzinnej miejscowosci i fajnie tak spotkac sie po tylu latach.
daryjka87poznan
Pewnie ze bym poszła.
flame123
Pewnie :) Wyglądam lepiej niż moje koleżanki:))) Pośmiałabym się i wyszła.

PS
A tak naprawdę, to nie znoszę tych ludzi i nie interesuje mnie spędzanie czasu w ich gronie słuchając "Opowieści kapitana Misia".
jasik
Nie nie poszłabym, uważam że jeśli było się z kimś w miarę dobrym kontakcie to się z nim prędzej czy później zobaczy. To jest moim zdaniem odgrzewanie starego kotleta... nie interesują mnie takie spotkania.
renata29
Nie wiem...może ale jakoś specjalnie mnie nie ciągnie.Z nikim nie mam kontaktu i raczej mieć nie będę.
Beatka9316
Pewnie, że bym poszła. Nawet już jakiś czas temu mieliśmy takie spotkanie właśnie z podstawówki. Fajnie jest się spotkać z dawnymi przyjaciółmi, powspominać stare dobre czasy i co się robiło z tak zwanego małolata :D było śmiechu co nie miara :D Jeśli zorganizujemy jeszcze raz takie spotkanie to bez zastanowienia na nie pójdę :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.