Menu

Spotykanie się z chłopakiem

Dziewczyny jak wy często spotykałyście się z waszymi chłopakami?! czy z waszymi obecnymi mężami przed ślubem?! Bo moja Aga chyba zwariowała - nie ma dnia bez NIEGO! Chciałam żeby pojechała ze mną do ciotki to nie bo przecież ON się z nią umówił - a mieszkają od siebie dosłownie rzut beretem. naprawdę się nie da wytrzymać jednego dnia?!

kosia
 955  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat dziewczyna spotkania miłość chłopak

Odpowiedzi

artanis
Hah, ja też odkąd poznałam męża, pierwszy dzień w którym się nie widzieliśmy przeżyliśmy dopiero 2 lata po ślubie, gdy byłam w ciąży i wyjechałam na weekend do koleżanki z liceum na ploty w paczce starych koleżanek :)
Ju25lka
POWAŻNIE?! to my się widywaliśmy kilka razy w tygodniu, ale nie codziennie! Potrzebowałam oddechu, potrzebowałam spotkań z koleżankami, potrzebowałam swobody!! Wiedziałam, że po ślubie się jeszcze sobą nacieszymy wystarczająco!
Agula
Codziennie :) jednak przed sesją zaraz po pracy wracałam do domu. Jeszcze nie potrafię uczyć się przy kimś. Bywało też, że musiał z pracy wyjechać na 3/4 dni, to było najgorsze. jeden dzień w tygodniu to już było duuuużo :)
jolks28
My się codziennie spotykaliśmy na początku, ale potem koleżanki zaczeły mieć pratensje, że nie mam dla nich czasu itd więc trochę zmieniliśmy harmonogram :) Nie było wyznaczone, że np co dwa dni, ale nie było to dzień w dzień. Jeden, dwa dni były dla innych. Jak wam się to dziewczyny udało godzić? Na spotkania z koleżankami zabierałyście facetów?!
lola
codziennie, nawet na 5 minut, ale codziennie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.