Menu

spozniona miesiaczka

Witam wszystkich :) Jestem tu nowa.
Jestem 1,5 roku po porodzie. Od 6 miesięcy mam regularnie okres, mój cykl trwa 31 dni.
Wczoraj powinnam dostać okres.
Ostatni raz kochałam się z mężem 3 sierpnia, a jak się okazało był to dzień płodny:( niestety nie zabezpieczyliśmy się, ale też nie doszło do wytrysku wewnątrz.
I o to moje pytanie: Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży? Jutro chyba zrobię test, chociaż nie wiem czy nie jest za wcześnie... Ja wiem, że to tylko gdybanie, ale zawsze to jakaś rada/odpowiedź od kogoś ;) kurcze tak bardzo się boje:( ledwo wiążemy koniec z końcem, a jakby miał przyjść jeszcze jeden maluszek na świat to nie wiem jak my sobie poradzimy:(
pozdrawiam!

igaked Mamusia
 323  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

chivas SuperMama
No niestety, na dwoje babka wróżyła. Jakies tam prawdopodobieństwo zawsze jest. Jednak abym mogła coś więcej napisać musiałabym widzieć kiedy okres się rozpoczął, czy wiesz mniej więcej kiedy miałaś owulację..
Najlepiej zrobić test, a dla 100% pewności pójść na Beta HCG i wtedy będzie wszystko jasne. Beta powinna Ci już wyjść w przypadku ciąży, może nie jakaś wysoka, ale powinna pokazać. Mi testy wyszły dodatnie chyba 3 dni przed spodziewaną miesiączką. Tak samo Beta...
amalka VIPMama
Szansa jest 50/50 (kciuki)
Wybacz ale podobne pytania drażnią mnie niemiłosiernie (zla) Jeśli nie planujecie więcej dzieci, proponuję zabezpieczenie albo szklankę wody zamiast. Taka nieodpowiedzialność powala mnie na łopatki... Nawiasem mówiąc pytanie na poziomie podstawówki (krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.