Menu

Sprawa małej Madzi

hej. co myślicie o sprawie małej Madzi i najnowszych doniesieniach ? komu wierzyć o komu nie ? sądzicie że byli by zdolni to morderstwa i takiego udawanie teraz przed kamerami ? może prokuratura bazuje na domysłach ? szuka i łapie sie wszystkiego co znajdzie ? teraz w realnym zagrożeniu jest życie Katarzyny I Bartłomieja ? co sądzicie o tej całej sprawie ?

Madzika
 752  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko

Odpowiedzi

Beki
Prokuratura na pewno nie bazuje na domysłach.. !
ada410
Poczekajmy na wynik śledztwa, ale Beki ma rację. Prokuratura nie bazuje na domysłach...
syla
Na razie nie bede się wypowiadać ,ale mam swoje zdanie na ten temat
syla
A czy moje zdanie się sprawdzi to się okaże jak zakończy sie śledztwo
daryjka87poznan
Ja wierze ze ona z zimną krwią zamordowała to dzieciątko. Po co by to wszystko sprawdzała w necie ile trumna kosztuje i ile by dostali za smierc małej. Wredna suka nie mam innego słowa na nią. ON tez jakis dziwny.
kasiulka1985
ja też jestem pewna, że to było umyśle spowodowanie śmierci ! widać to po jej zachowaniu ! i te ostatnie doniesienia, że jeszcze kiedy Madzia żyła to zaglądali na strony z trumnami (smutna) jak i i strony z informacjami o skutkach zaczadzenia czadem ...jak się później okazało we krwi dziecka biegli odkryli hemoglobinę tlenkową, występującą podczas zatrucia czadem. wszystko to mówi samo za siebie. Okropna kobieta !!! zostanie osądzona ! aż strach pomyślec co jeszcze się dowiemy ! jak można zabić taką kruszynkę (placze)
goskapolak
Przestała mnie ta sprawa interesować.Ale wiem jedno: albo trzeba mieć bardzo silną psychikę,żeby zrobić coś takiego i żyć albo być chorym.
joasik31
ja już też mam dosyć tej sprawy. Rodzice Madzi zostaną za chwilę uznani za bohaterów. Ja można tak udawać i oszukiwać nie tylko swoją rodzinę, ale cały kraj. Są oni winni śmierci Madzi, bo nawet jeśli dziecko spadło to trzeba było szukać pomocy i już.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.