Menu

Sprawa w sądzie

Kochane, czy któraś może wie, jak długo trwa proces dotyczący pozwania towarzystwa ubezpieczeniowego do wypłaty odszkodowania??? Za dużo pisania, bym miała wyjaśniać wszystko co i jak, ale chodzi o to, że "pewne" towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło tylko część odszkodowania, więc poszkodowany wniósł sprawę do sądu o wyegzekwowanie reszty należnych mu pieniędzy. Czy może któraś z Was miała podobną sytuację? A jeśli tak, to czy w ogóle jest możliwa wygrana z ubezpieczycielem??? Jak myślicie? Z góry wielkie dzięki za info(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 635  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Praca i Finanse towarzystwo ubezpieczeniowe sąd

Odpowiedzi

euphoria29
Myślę że jest możliwe byś wygrała taki proces.Uważam że powinnaś zasięgnąć opinii prawnika w tej sprawie,on wszystko dokładnie Ci wytłumaczy.Powodzenia.(kciuki)
Magdzik
Wynajęliśmy już adwokata, któy skierował sprawę do sądu. I dodam, że to nie jest "nasz" ubezpieczyciel, tylko osoby, która spowodowała kolizję rok temu. Do tej pory się to ciągnie...(pout) Ciągle nas odsyłali z kwitkiem, no, ale uprzedzaliśmy ich lojalnie, że jeśli nas będą ignorować, to podamy sprawę do sądu. Właśnie się doczekali(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.