Menu

sprzątanie

Dziewczyny doradźcie mi jak " wychować " sobie męża( partnera, narzeczonego).Jestem z ojcem mojego dziecka już 5 lat wychowywał się w domu dziecka i wiem że może nie miał kto mu wpoić pewnych rzeczy i nauczyć kiedyś pomagał mi np. w sprzątaniu a teraz spoczął na laurach twierdzi że on pracuje i zarabia to wystarczy a ja czuje się jak służąca sprzątam,gotuje,wychowuje nasze dziecko,zajmuje się rachunkami, zakupy, do tego pies którym też tylko ja się zajmuje ( karmie i wychodzę) czasami aż mam dość nie pomagają prośby ani groźby po prostu albo siedzi przed telewizorem w fotelu lub śpi jak jest w domu
Słowa kluczowe: sprzatanie

Justynab
 742  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat porządki

Odpowiedzi

Justynab
napisałam wychować bo moja matka ciągle tak mówi o moim ojcu
joka26
Witaj w klubie, mój też nic nie robi.
Ostatnio mnie wkurzył jak sprzątnął psią kupę spod drzwi garażu a po np. swojej kąpieli w łazience nawet nie pomyśli żeby posprząta.
Ja dałam za wygraną i mam mniej stresu.
Obiecał, że jak zda egzamin w listopadzie to więcej czasu poświęci mi i Malutkowi i będzie COŚ robił w domu.Pożyjemy-zobaczymy.
tlolek
ja jak już mam dość mojego bałaganiarza to juz dre sie na niego z bezsilności...czasem pomaga ale teściowa sie nie popisała w tym temacie...ale za to od chwili kiedy dziecko pojawiło sie na świecie moj mąż wie jak wygląda odkurzacz i jak sie myje naczynia(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.