Menu

sprzątanie....

od czego zaczynacie sprzątać???a na czym kończycie porządki....ja zawsze zaczynam od kuchni,potem pokoje , toaleta i przed-pokój......

od czego zaczynasz sprzątać??

smerrfetka
 1073  21

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród sprzątanie kolejność

Odpowiedzi

Edytka85
Dokładnie tak jak Ty(awve)
elizka
pokój mam połączony z jadalnią i kuchnią czyli sprzątanie 3 w1 potem łazienka , przedpokój a na końcu góra 3 pokoje , łazienka , garderoba , schody ... no i czasem jak mam nerwa to posprzątam garaż ..... (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
renata29
nie mam ustalonej kolejności,jak Bartek nie śpi to zaczynam od odkurzania w pokojach a jak śpi to od mycia podłóg w reszcie domu,łazienkę sprzątam przy okazji :)
sheryl
Ja jedno lub max dwa pomieszczenia na dzień. A wszystko w jeden dzień nie ma mowy.
Zresztą nie ma nawet takiej potrzeby żeby nagle wszystko naraz sprzatać. Jednego dnia to, drugiego tamto, wcale nie jest brudno.
Iwona1977
Ja tez zaczynam od kuchni..pokoje, lazienka, korytarz ,ganek
emikacpi
mamy z babcią na pół duży dom raz w tygodniu myję dół są ta dwie kotłownie nasza i babci mała kuchnia i łazienka i pokój z tych rzczy korzysta ciocia bo u nas mieszka, piętro wyżej mieszka moja babcia 70 lat więc u niej miję co dwa trzy dni a u nas częściej , ale w sobotę jest najgorzej bo muszę oblecieć i pomyć trzy poziomy i schody na dworze (krejzolka)
Kinia008
Zaczynam od kuchni albo salonu zalezy, potem sypialnia , ubikacja, codzienne odkurzanie , kurze,a koncze dla pokoju dla gosci
monique25
U mnie podobnie jak u @geodonny staram się sprzątać na bierząco by zbyt wiele się nie nazbierało,albo zostawiam kartki mojemu co jeszcze trzeba zrobic.
boizm
pokoje
przedpokój
kuchnia
łazienka
Magdzik
Zaczynam od kuchni i myślę, jak @flower(grins) Jakoś nie idzie mi sprzątanie pokoi, kiedy w kuchni mam stertę naczyń do umycia(grins)
MaLaCzarna
Pokoje sprzątam co dzień, odkurzam wycieram kurze. Kuchnia i łazienka również na bieżąco. Zawsze musi być u mnie czysto.
Runka
zazwyczaj ja kuchnie maz pokoj i lazienke w tym samym czasie... przedpokoj laczy sie praktycznie z kuchnia wiec jdzie z ajednym zamachem z kuchnai
amalka
Kuchnia, pokoje, przedpokój, łazienka... Do tego na bieżąco (grins)
Ada3610
ja od kuchni, potem reszta ( 2 pokoje, łazienka, przedpokój).
xkasiulax
Nie wszystko na raz jednego dnia pokój drugiego łazienkę (awve) wiadomo kuchnie cały czas trzeba wycierać,przecierać, zmywać itd..... łazienkę co drugi trzeci dzień:)
Kordelia
A ja najpierw sprzątam górę domu, a następnie jadę po kolei na dół i sprzątam dwa pokoje na dole, kuchnię, łazienkę i korytarz :)
kasiam146
ja przewaznie od pokoju bo tu jest najmniej do sprzatania(to tak na rozkrecenie (smiech) a potem kuchnia przedpokoj i lazienka
iwona1985
zaczynam od kuchni, pokoje, łazienka i przed-pokój
JustiSam
Kuchnia, przedpokoj,lazienka, pokoj. Ale juz mnie drazni to sprzatanie.(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.