Menu

Sprzedaż przez internet

Dziewczyny korzystające przede wszystkim z allegro, czy waszym zdaniem łatwo coś sprzedać na allegro? Często sprzedajecie? Bo kupić to nie problem, ale tak sobie myslę, skoro tyle tam wszystkiego to jakie jest prawdopodobieństwo, że ktoś trafi na moje aukcje. Napiszcie czy sprzedajecie i z jakim skutkiem. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Czy sprzedajesz przez internet?

Marlena
 617  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy allegro sprzedaż

Odpowiedzi

Marlena
@Dadzia - dziękuję za cenne wskazówki!
daryjka87poznan
Sprzedaje.
domka
raczej sprzedaję wszystko co wystawię ....I jestem zadowolona bardzo ....Teraz nie mam już co sprzedawać bo wszystko już sprzedane ;) Na ogół najbardziej chodliwym towarem są art dla dzieci ;)
MamaMaya
odkąd zmienili w allegro sposób wyszukiwania ciuszków (najpierw trzeba wybrać rodzaj ubranka a potem rozmiar - wcześniej było odwrotnie) strasznie ciężko cos sprzedać!!!! ludzie narzekają na ten podział bo cholernie ciężko coś znaleźć, a poza tym wcześniej czesto wchodziło się po prostu w dany rozmiar i kupowało sie cos bo była okazja, bo tanio a nie bo potrzebne!!!jestem wściekła na ten nowy podział (zlosc)(zlosc)(zlosc) dlatego tez sprzedaję teraz rzeczy równiez na szafa.pl i szafka.pl
NATI
nie sprzedaje,za to czesto kupuje (kciuki)
Zana
sprzedaję .... nie narzekam ...
xkasiulax
nie sprzedaje....raz jedyny wystawiłam aparat cyfrowy;)....sprzedałam (kwiatek)
sheryl
Sprzedaję. Najlepiej idą (u mnie szybko poszły) większe zabawki markowe, jeździk, wózek, fotelik, a z ubrań też większe rzeczy: kurtki, kombinezony, buty - to mi poszło za dobre pieniądze. Z resztą ubranek gorzej... No i jeśli chodzi o sezonowe ubrania trzeba się wstrzelić na albo przed początkiem sezonu (jak wystawiałam za późno czyli jak wszyscy się obkupili i było dużo tego towaru to nie chciało iść.)
lola86
moja sąsiadka sprzedaje z zaskakującym skutkiem . Ja tylko kupuję
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.