Menu

Środki antykoncepcyjne

Niedawno urodziłaś i chcesz się zabezpieczyć przed kolejną ciążą... Czy prezerwatywy są wystarczającym zabezpieczeniem, a może wolisz pigułki lub plastry hormonalne? Niektóre kobiety wybierają na dłuższą metę spiralę. Które środki antykoncepcyjne możesz polecić?

Ania
 1622  19

Odpowiedzi

Mandarinios
My stosujemy prezerwatywy... Do pigułek nie mam zamiaru wrócić bo miałam poważne problemy ze zdrowiem po ich stosowaniu... Poza tym przetestowałam, chyba wszystkie obecne (w tamtym czasie) na rynku tabletki i widocznie to nie dla mnie....
JUSTYS
ja biore tabletki antykoncepcyjne
Anita21
@superlaska1986 ja tak samo i prezerwatywy od czasu do czasu :)
martus1988
biore tabletki i czasem stosuje prezerwaty moj partner wiec jak na razie jest spoko
malgosia
a ja NPR, choć nie jest to chwilowo najpewniejszy sposób, bo mi jeszcze okres nie wrócił. Ale najwyżej będzie szybciej rodzeństwo dla Julki. Nie zmartwi mnie to jakoś szczególnie:)
JAk miałam regularne miesiączki, to nie było z tym najmniejszego problemu. No oczywiścioe w dniach płodnych powstrzymywaliśmy się od współżycia, ale to nawet dobrze działało, bo potem, to się dopiero działo..;)
darzenka
spiralka jest ok masz spokój na kilka lat i o nic sie nie martwisz ze zapomnisz wziąć pigułkę lub ze prezerwatywa pęknie. Tu mam spokój.
popi844
Stosujemy tylko prezerwatywy:-)6 lat ze sobą byliśmy zanim się na dziecko zdecydowaliśmy i nigdy nie zawiodły.Teraz też jesteśmy im wierni:-)
Kamkamka
ja mam spiralkę i jestem zadowolona
KIciula
ja biore zasztrzyk dla kobiet karmiacych piersia.nie planuje wiecej dzieci wiec jest on bezpieczny
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.