Menu

ssie chusteczki

To pewnie głupota ale... Malutek jak tylko dorwie się do chusteczek do tyłeczka "Dzidziuś" to wyciąga je i ssie zawzięcie i z upodobaniem.
Myślałam, że może to dlatego że chce pić ale nie, butla leży obok a ona nawet nie spojrzy na nią.
To taki dziwny nawyk?

joka26
 760  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem chusteczki ssanie

Odpowiedzi

neti84
Moja Mania też to robi cały czas tak więc to chyba normalne
mammma
moja robi to samo, po dziś dzień. muszę uważać gdzie kładę paczkę. czasem jak nie przypilnuję w porę to aż ma pianę na pyszczku...
pozdrowionka (kwiatek)
mammma
lubi wszystkie chusteczki, niezależnie od firmy. poluje na każde (grins)(grins)
joka26
kurcze, jest za dobrze i chyba szukam problemów (prezent)
dzięki za odp. (kwiatek)
alinagj1o2
Mój nie był taki spragniony wolał pokarmy suche np piasek lub ziemię z kwiatków.(smiech)(smiech)(smiech)
monique25
mój to samo hi hi uwielbia husteczki(smiech)(smiech)
tlolek
haha moj robi to samo....ja swojemu nawet jedną muszę dać jak tylko pampersa zmieniam z cięższą zawartością...wszystko żeby mial rączki zajęte(grins)(grins)(grins) bo tak to sie rwie do woreczka z brudnym pampersem(grins)(grins)(grins)
tlolek
ziemia z kwiatków też dobra...ale jeszcze bardziej buty oczywiście te chodzone i najlepiej brudne(grins)(grins)(grins)(grins)
alinagj1o2
Ciekawe co myśmy zajadały,jak rodzice znikli z pola widzenia???(grins)(grins)(grins)(smiech)(smiech)(smiech)
joka26
smakowita jest też szczoteczka do zębów (z odrobiną pasty do zębów), bez pasty - zapomnij, nawet jej nie włoży do buźki bo bez smaku (glodna)
paulina8917
moj synus tez tak robi...i jak widze to nie tylko on to chyba nie ma w tym nic dziwnego
Mamusica2008
(grins)(grins)(grins) Mój synek również wysysa chusteczki nawilżające, a ponieważ trzymam je w plastikowym pojemniku którego nie umie otwierać to wziął się na sposób i zrzuca ten pojemnik np z ławy a on upadając otwiera się i wtedy ile da się wyciągnąć chusteczek tyle wywleka- normalnie koszmar(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Doniczek stojących na podłodze też się już pozbyłam bo mało że jadł ziemię i liście to zagrzebywał sobie w doniczce zabawki, a potem je odkopywał(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
tlolek
o ja ...no z zabawkami w doniczce to jeszcze nie miałam do czynienia...ale mam w doniczce takie ozdobne ceramiczne kule...ooo jak ładnie sie po płytkach nimi rzuca tak fajnie głośno sie robi...aaa i jeszcze kosz na śmieci jest baaardzo atrakcyjny oczywiście pełny żeby nie było(glodna)(glodna)(glodna)
Magdzik
Moja też wcina chusteczki Dzidziuś(krejzolka) Ale w opakowaniu, bo staram się zawsze zakrywać po tym, jak ostatnio najadła się wilgotnej(smiech)
alinagj1o2
No jak mogłam zapomnieć o koszu,przecież to stół obfitości.(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)(smiech)(smiech)(smiech)
tlolek
eee no słuchajcie dziewczyny to jeszcze nic kosz na śmieci czy jakieś głupie chusteczki...dziś była u mnie koleżanka z synkiem starszym o rok od mojego...drewno z kominka też okazało sie jadalne(grins)(grins)(grins)
33anna
mój misiek na razie tylko chusteczki, gazetka i sznurówki ze swoich bucików na spacerku(grins)(grins)(grins)
mamarybka
ale macie fajnie :) moj jest jeszcze taki malutki ze jak narazie wcina tyla piastki no i czasem przescieradlo w lozeczku ... ale juz pewnie niedlugo sie zacznie hehe
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.