Menu

stanie

Mateusz niedługo skończy 5mcy i najbardziej lubi zeby go stawiac na nóżkach ale mam wątpliwości czy nie zaszkodzi to jego stawom biodrowym...jak sadzicie?????

wrozka
 993  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko a rozwój

Odpowiedzi

ODYNIECKA
Lepiej nie. Jest za malutki i ma jeszcze słaby kręgosłup i nóżki.
smerrfetka
moja urodziła się już stojąc tak mówię bo zawsze jak wziełam ją w pion od razu by stała,i powiem że ją ćwiczyłam oczywiście nie cały czas ale od czasu do czasu,w wieku 7 msc już wstawała sama w łóżeczku,i co miałam jej zabronić jak,w ósmym msc już zaczeła chodzić przy meblach,mojej nie zaszkodziło....
smerrfetka
mojej szwagierki maluch miał 6 msc jak próbował wstawać na kolana a potem na nóżki i tez ok każde dziecko rozwija się we własnym tępie //
ODYNIECKA
Jeżeli dziecko samo próbuje to jest co innego niż jak my je stawiamy. Zgadzam się, że każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie ale uważam, że nic na siłę. Mój synek siedział jak miał 4,5 miesiąca, wstawał jak miał 7, chodził jak miał 10 miesięcy ale sam tego dokonał.
tlolek
moj też a jaki płacz jak chce coś zrobić żeby nie stał....
anita3276
MOJE CHLOPAKI W 6 MIESIACU CHODZILY W CHODZIKU W 7 MIESIACU W CHODZIKU BIEGALY!TERAZ MAJA 3LATA A DRUGI 1,9MIESIECY I SA ZDROWE!ALE NIE NAMAWIAM DO NICZEGO KAZDE DZIECKO ROZWIJA SIE INACZEJ!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.