Menu

Staramy się o dziecko

Kochane mamy - staramy się z mężem o dziecko - dwa miesiące prób i niestety znowu okres... Czy już powinnam się martwić? Kiedy zgłosić się do lekarza - może jakieś leczenie? Czy któraś z was miała podobny problem? :( Tak bardzo bym chciała dziecko...

gabriela
 1214  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka starania o dziecko

Odpowiedzi

wiki1503
My za pierwszym razem staraliśmy się pół roku i nic i potem zdecydowałam się na monitoring cyklu u ginekologa i za drugim razem się udało. A przy staraniach o drugie dziecko chciałam sobie zaoszczędzić nerwów i kupiłam w aptece testy owulacyjne - podziałało do strzału! Zatem może ta metoda u ciebie się sprawdzi? I nie panikuj, ani się nie nakręcaj bo to też nie pomaga!
Alb22
Dwa miesiące to nie jest długo - statystycznie zdrowej parze starania o dziecko zajmuje ok pół roku! Więc spokojnie. Ale testy owulacyjne możesz sobie kupić oczywiście. Natomiast wydaje mi się, że Tobie przede wszytskim potrzebny jest jakiś relaks, odpoczynek - może weekend poza domem?! Bo stres na pewno ci nie pomoże w zajściu w ciążę.
dagmara123
Nam zeszło prawie rok na staraniach - najważniejsze to nie tracić wiary!
dagmara123
Poza tym, co to za frajda iść z mężem do łóżka z jedną tyko myślą o zajściu w ciążę. Takie nastawienie może poważnie nadszarpnąć związek.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.