Menu

Stardoll-modne ubieranki ??

(kwiatek)(kwiatek) Słyszałyście o tej grze internetowej??Co myślicie o niej??
Czy Wasze dzieci w nią grają??
Uważam,że jest wspaniałą rozrywką dla dzieci i nie tylko.Uczy jak modnie się ubierać i malować.Fantastycznie uczy poczucia estetyki w projektowaniu apartamentów. (kwiatek)(kwiatek)

pimkie
 549  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport ubieranki moda

Odpowiedzi

ajrian
Dla mnie takie zabawy to uczenie dziecka pierdół.Nie wiem w jakim wieku dzieci mogły by w to grać żeby czegokolwiek się nauczyć.Trzy- pięciolatki powinny uczyć się kolorów,ćwiczyć pamięć,kojarzyć cyfry i ltery,może trochę czytać i liczyć.Po co mu nauka jak modnie się ubrać skoro takie dziecko musi ćwiczyć zapinanie guzików,sznurowanie bucików i takich tam.
Sześcio- dziesięciolatkom też nie za bardzo potrzebne jak się malować czy projektować apartamenty.
Jeśli nastolatka będzie chciała się nauczyć malować to chyba z nie z takiej gry.
Mam na szczęście syna ale uważam,że dla dziewczynki nie ma tu nic edukacyjnego..Być może jest to rozrywka ale żeby jakaś wartościowa była to raczej niekoniecznie.....
Edytka85
Zgadzam się z @Ajrian. Moja 4 latka gra w gry na Buliba.pl. Jak dla mnie te są edukacyjne. Mała uczy się segregowania kolorami, liczenia, piosenek..... .
pscolka1987
dla mnie wszystkie gry to strata czasu (kwiatek)(kwiatek)
monilajsa
nie lubię gier(prezent)
daryjka87poznan
pscolke popieram w 100%
ajrian
upsss*mogłyby
pimkie
Przecież wiadomo,że nie chodzi mi tutaj o małe dzieci.Ale wiele z nas ma starsze dzieci.
ajrian
No tak,ja rozumiem,ale jak już napisałam- nastolatki miałyby się uczyć makijażu z gry? Albo kazać rodzicom kupować takie ciuchy jak są na tych ubierankach bo tylko one są modne? Albo projektować apartament a potem jak wylądują w wynajętej kawalerce to do powinny się załamać?(grins)
xkasiulax
mając naście lat grałam w kafejkach w takie gry niczego nie uczą !!j.w strata czasu wole jak mała gra w gry edukacyjne bo i tak przesiaduje na kompie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.