Menu

stare seriale komediowe

Ciekawa jestem, jakie pamiętacie, jakie chętnie oglądałyście w przeszłości, chodzi mi o takie naprawdę stare z lat 90tych. Ja pamiętam była kiedyś PEŁNA CHATA z takimi słodkimi dzieciaczkami i ich przystojnym wujkiem Hmmm co mi jeszcze wpadnie do głowy... O! i Doogie Howser też był spoko. a wy jakie pamitacie z tamtych lat?

emma26
 460  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport seriale

Odpowiedzi

lola86
Nie wiem z którego to roku ale musiałam oglądać z tatą kojak strażnik z teksasu Makgajwera żeby móc oglądać bajki . A lubiłam pełna chatę , przyjaciele , różowe lata 70 alf bewery hils 902010.bandich . Nie wolno mi było patrzeć na dynastję to siedziałam w przedpokoju podsłuchując pod drzwiami , a obraz widziałam odbijający się w szafie .
kama86
Miodowe lata,rodzina zastepcza,Swiat wedlug kiepskich..
tlolek
noooo toż to naprawdę stare te seriale jak z lat 90....
katarynka3311
Ja uwielbiałam "Beverly Hills 90210" i "Dzień za dniem" (nadal obejrzałabym powtórki), była też telenowela "Pokolenia". No i pierwsza polska telenowela "W labiryncie".
Z komediowych jak Ty pamiętam "Pełną chatę". "Doogie Howser-a" i " Alf-a".
Poza tym wracam często do polskich seriali, filmów dla młodzieży z różnych lat nie tylko 90-tych. "Stawiam na Tolka Banana", "Podróż za jeden uśmiech", "Wakacje z duchami", "Rodzina Leśniewskich", "Wojna domowa", "Dziewczyna i chłopak" "Żuraw i czapla", "Dom na głowie". Oktawia też polubiła te, które jej pokazałam. Dla mnie są kultowe, wartościowe i ponadczasowe.
tlolek
ja uwielbiałam takie seriale jak:
"czarne chmury"
"przygody Pana Michała"
oczywiście "czterej pancerni"
a komediowe:
latający cyrk monty pythona
mr.bean
bill cosby show
amalka
"Nie z tego świata" (o dziewczynce- półkosmitce- zatrzymującej czas zetknięceim palców wskazujących)
Nie z tego świata / Out of This World

Serial koncentruje się na Evie Garland (Maureen Flannigan), która jest córką Troya (Burt Reynolds) i Donny Garland (Donna Pescow). Troy...

amalka
"Alf", "Alo alo" ("dźińdybry" hehe), "Pełna hata", "Zdrówko", "Skrzydła", "Książe z Bel- Air", "Na wariackich papierach" no i... "Benny Hill"
amalka
Aaaa "Parker Lewis" i "Sabrina- nastoletnia czarownica"
amalka
Nie takie stare, ale "Oni, ona i pizzeria" (ależ mi się wtedy podobał Ryan Reynolds... nadal mi się podoba (grins)), "Murphy Brown", "Grace w opałach" , "Rosanne" ... To tyle co sobie przypominam na tę chwilę (grins)
clyde22
A pamiętacie Ally McBeal?... Ten klimat lubię... i wymienione wyżej Allo, Allo również.
I te naprawdę stare seriale... (smiech) Przygody Pana Michała, Czarne Chmury, o Potopie nie wspomnę... (pokoj)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.